8 2020-09-13 NKS Start Namysłów - SPS Konspol Słupca L1 Morka Arkadiusz L2 Krakowiak Marcin
8 2020-09-26 UKS Mickiewicz Kluczbork - ZAKSA Strzelce Opolskie Sekretarz nieobsadzony L1 Konieczny Sebastian L2 Krakowiak Marcin
2 2020-09-26 Uni Opole - KS Olimpia Jawor Sekretarz Hrycaj Tomasz L1 Sroślak Jolanta L2 Topolnicki Kacper
21 2020-10-03 ZAKSA Strzelce Opolskie - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
7 2020-10-03 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - AT Jastrzebski Węgiel Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
9 2020-10-03 NKS Start Namysłów - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
7 2020-10-03 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - MKS Dąbrowa Górnicza Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
22 2020-10-10 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
34 2020-10-17 ZAKSA Strzelce Opolskie - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
28 2020-10-17 UNI Opole - Enea Energetyk Poznań Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
18 2020-10-17 NKS Start Namysłów - AT Jastrzebski Węgiel Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
16 2020-10-17 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - #VolleyWrocław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
36 2020-10-24 UKS Mickiewicz Kluczbork - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
25 2020-10-24 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
47 2020-10-31 ZAKSA Strzelce Opolskie - MKS AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
50 2020-11-07 UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
41 2020-11-07 UNI Opole - 7R Solna Wieliczka Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
27 2020-11-07 NKS Start Namysłów - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
35 2020-11-07 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
60 2020-11-14 ZAKSA Strzelce Opolskie - LUK Politechnika Lublin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
34 2020-11-14 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
64 2020-11-21 UKS Mickiewicz Kluczbork - Białostocka Akademia Siatkówki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
54 2020-11-21 Uni Opole - Stal Mielec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
44 2020-11-21 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - UKS Jedynka Siewierz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
74 2020-11-28 ZAKSA Strzelce Opolskie - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
43 2020-11-28 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
45 2020-11-28 NKS Start Namysłów - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
78 2020-12-05 UKS Mickiewicz Kluczbork - MKS AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
67 2020-12-05 Uni Opole - Karpaty-Karpacka Państwowa Uczelnia Krosno Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
49 2020-12-05 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - TS Volley Rybnik Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
47 2020-12-05 NKS Start Namysłów - MKS Andrychów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
53 2020-12-05 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - MKS Chełmiec Wałbrzych Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
87 2020-12-12 ZAKSA Strzelce Opolskie - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
58 2020-12-12 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - MGLKS Sobieski Oława Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
92 2020-12-19 UKS Mickiewicz Kluczbork - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
80 2020-12-19 Uni Opole - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
60 2020-12-19 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
58 2020-12-19 NKS Start Namysłów - TS Volley Rybnik Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
69 2020-12-19 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - MKS Volley Świdnica Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
100 2020-12-30 ZAKSA Strzelce Opolskie - KS Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
106 2021-01-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - LUK Politechnika Lublin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
112 2021-01-06 ZAKSA Strzelce Opolskie - STS Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
113 2021-01-09 ZAKSA Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
61 2021-01-09 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - KS Volley Miasteczko Śląskie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
69 2021-01-16 NKS Start Namysłów - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
80 2021-01-16 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
128 2021-01-23 ZAKSA Strzelce Opolskie - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
105 2021-01-23 UNI Opole - SMS PZPS Szczcyrk Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
72 2021-01-23 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - NKS Start Namysłów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
134 2021-01-30 UKS Mickiewicz Kluczbork - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
80 2021-01-30 NKS Start Namysłów - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
148 2021-02-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - APP KRISPOL Września Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
121 2021-02-13 Uni Opole - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
83 2021-02-13 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - MKS Andrychów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
81 2021-02-13 NKS Start Namysłów - KS Volley Miasteczko Śląskie Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
91 2021-02-13 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - ŁMLKS Łaskowia Łask Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
158 2021-02-20 ZAKSA Strzelce Opolskie - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
162 2021-02-27 UKS Mickiewicz Kluczbork - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
202 2021-02-27 ZAKSA Strzelce Opolskie - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
136 2021-02-27 Uni Opole - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
143 2021-03-03 ZAKSA Strzelce Opolskie - Białostocka Akademia Siatkówki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
176 2021-03-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
187 2021-03-13 ZAKSA Strzelce Opolskie - APP KRISPOL Września Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
151 2021-03-13 UNI Opole - Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
102 2021-03-13 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - Energa MKS Kalisz II Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
190 2021-03-20 UKS Mickiewicz Kluczbork - KS Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
166 2021-03-27 Uni Opole - Galeria Jurajska Częstochowianka Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
204 2021-03-31 UKS Mickiewicz Kluczbork - STS Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
181 2021-04-17 Uni Opole - Asotra Płomień Sosnowiec Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony