8 2020-09-13 NKS Start Namysłów - SPS Konspol Słupca L1 Morka Arkadiusz L2 Krakowiak Marcin
8 2020-09-26 UKS Mickiewicz Kluczbork - ZAKSA Strzelce Opolskie Sekretarz nieobsadzony L1 Konieczny Sebastian L2 Krakowiak Marcin
2 2020-09-26 Uni Opole - KS Olimpia Jawor Sekretarz Hrycaj Tomasz L1 Sroślak Jolanta L2 Topolnicki Kacper
7 2020-10-03 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - AT Jastrzebski Węgiel Sekretarz Pilichowski Mariusz L1 Topolnicki Kacper L2 Hrycaj Tomasz
9 2020-10-04 NKS Start Namysłów - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz Konieczny Sebastian L1 Krakowiak Marcin L2 Ziółkowski Przemysław
7 2020-10-04 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - MKS Dąbrowa Górnicza Sekretarz Zborowski Mirosław L1 Iwański Kamil L2 Sajdak Tomasz
14 2020-10-10 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - MKS Volley Świdnica Sekretarz Dudek Marek L1 Cygler Radosław L2 Pragłowski Wojciech
1 2020-10-10 NTSK Nysa - LUKS Sukces Komprachcice I Setlak Marek II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-10-10 PV Volley Krapkowice - UKS Jedynka Kluczbork I Olender Jerzy II Kowalik Marta Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2020-10-17 UNI Opole - Enea Energetyk Poznań Sekretarz Poznański Tomasz L1 Kowalik Marta L2 Zabłotni Sabina
4 2020-10-17 ECO AZS UNI II Opole - PV Volley Krapkowice I Sroślak Jolanta II Topolnicki Kacper Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-10-17 MMKS Kędzierzyn-Koźle - NTSK Nysa I Pragłowski Wojciech II Olender Jerzy Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
100 2020-10-18 ZAKSA Strzelce Opolskie - KS Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Topolnicki Kacper L2 Pragłowski Wojciech
5 2020-10-18 LUKS Sukces Komprachcice - ECO AZS Uni Opole I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-10-21 ZAKSA Strzelce Opolskie - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 Hrycaj Tomasz L2 Wanecki Dawid
36 2020-10-22 UKS Mickiewicz Kluczbork - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 Hrycaj Tomasz L2 Kaflowski Marek
74 2020-10-24 ZAKSA Strzelce Opolskie - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 Zabłotni Sabina L2 Topolnicki Kacper
25 2020-10-24 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz Olender Jerzy L1 Kliś Grzegorz L2 Iwański Kamil
34 2020-10-28 ZAKSA Strzelce Opolskie - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 Sroślak Jolanta L2 Hrycaj Tomasz
8 2020-10-28 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Szydełko Aleksandra II Olender Jerzy Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
47 2020-10-31 ZAKSA Strzelce Opolskie - MKS AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 Topolnicki Kacper L2 Sroślak Jolanta
7 2020-10-31 ECO AZS Uni Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Zabłotni Sabina II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-02 ECO AZS Uni Opole - ECO AZS UNI II Opole I Hrycaj Tomasz II Gliński Józef Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
50 2020-11-07 UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce Sekretarz nieobsadzony L1 Sroślak Jolanta L2 Kowalik Marta
27 2020-11-07 NKS Start Namysłów - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra Sekretarz Gruszczyński Michał L1 Konieczny Sebastian L2 Krakowiak Marcin
1 2020-11-07 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-07 AZS Stal PWSZ NYSA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-07 UKS Strzelce Opolskie - M-GOKiS Praszka I Pilichowski Mariusz II Sroślak Jolanta Sekretarz Kowalik Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-07 MMKS Kędzierzyn-Koźle - PV Volley Krapkowice I Topolnicki Kacper II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-08 UKS Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork I Sroślak Jolanta II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-08 KS Miraż Głubczyce - NTSK Nysa I Sajdak Tomasz II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-09 UKS Jedynka Kluczbork - ECO AZS UNI II Opole I Ziółkowski Przemysław II Pilichowski Mariusz Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2020-11-11 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS AGH Kraków Sekretarz nieobsadzony L1 Sroślak Jolanta L2 Hrycaj Tomasz
60 2020-11-12 ZAKSA Strzelce Opolskie - LUK Politechnika Lublin Sekretarz nieobsadzony L1 Wydra Tomasz L2 Hrycaj Tomasz
34 2020-11-14 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz Poznański Tomasz L1 Krakowiak Marcin L2 Konieczny Sebastian
8 2020-11-14 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-11-14 pauzuje - UKS Strzelce Opolskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-11-14 ECO AZS UNI II Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-11-14 KS Miraż Głubczyce - DBT Opole I Kliś Grzegorz II Iwański Kamil Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-14 KS Koniczyna Opole - ECO AZS Uni Opole I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-15 NKS Start Namysłów - UKS Strzelce Opolskie I Kaflowski Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-11-15 ECO UNI Opole - KS Miraż Głubczyce I Zabłotni Sabina II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-11-16 ECO UNI Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Wydra Tomasz II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2020-11-18 UNI Opole - 7R Solna Wieliczka Sekretarz Baniak Jan L1 Wydra Tomasz L2 Pilichowski Mariusz
13 2020-11-18 PV Volley Krapkowice - NTSK Nysa I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-11-19 LUKS Sukces Komprachcice - PV Volley Krapkowice I Wydra Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
54 2020-11-21 Uni Opole - Stal Mielec Sekretarz Iwański Kamil L1 Sroślak Jolanta L2 Cygler Radosław
44 2020-11-21 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - UKS Jedynka Siewierz Sekretarz Zborowski Mirosław L1 Hrycaj Tomasz L2 Kaflowski Marek
4 2020-11-21 MGOKiS Praszka - AZS Stal PWSZ Nysa I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-21 UKS Strzelce Opolskie - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Topolnicki Kacper Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-21 M-GOKiS Praszka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-11-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ECO AZS UNI II Opole I Wydra Tomasz II Olender Jerzy Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-11-21 PV Volley Krapkowice - KS Koniczyna Opole I Wydra Tomasz II Szydełko Aleksandra Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-11-21 DBT Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Baniak Bartłomiej II Gliński Józef Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-11-21 Light System Salon Audio Video - AMS Opole - KS Miraż Głubczyce I Topolnicki Kacper II Pragłowski Wojciech Sekretarz Gruszczyński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2020-11-22 ECO AZS Uni Opole - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Gliński Józef Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-11-22 KS Miraż Głubczyce - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-22 PV Volley Krapkowice - NTSK Nysa I Pragłowski Wojciech II Topolnicki Kacper Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-11-25 ECO AZS UNI II Opole - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Wydra Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-11-26 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - #VolleyWrocław Sekretarz Dudek Marek L1 Iwański Kamil L2 Cygler Radosław
12 2020-11-27 NTSK Nysa - ECO AZS Uni Opole I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
43 2020-11-28 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - UMKS Kęczanin Kęty Sekretarz Kruk Daria L1 Kowalik Marta L2 Topolnicki Kacper
45 2020-11-28 NKS Start Namysłów - Tyski Klub Siatkarski Sekretarz Panek Bogdan L1 Krakowiak Marcin L2 Konieczny Sebastian
5 2020-11-28 AZS Stal PWSZ Nysa - Licon UNI Opole I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-11-28 SPS Walce - MGOKiS Praszka I Szydełko Aleksandra II Pragłowski Wojciech Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-11-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - NKS Start Namysłów I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2020-11-28 17:00 UKS Mickiewicz Kluczbork - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - M-GOKiS Praszka I Szydełko Aleksandra II Pragłowski Wojciech Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-28 KS Koniczyna Opole - DBT Opole I Wydra Tomasz II Wanat Jakub Sekretarz Gruszczyński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-28 ECO AZS Uni Opole - PV Volley Krapkowice I Iwański Kamil II Kaflowski Marek Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-4 2020-11-29 UKS AMS Opole - UKS Strzelce Opolskie I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Panek Bogdan
A-5 2020-11-29 UKS Strzelce Opolskie - MGOKiS Praszka I Konieczny Sebastian II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan
A-6 2020-11-29 MGOKiS Praszka - UKS AMS Opole I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Panek Bogdan
18 2020-11-29 NKS Start Namysłów - AT Jastrzebski Węgiel Sekretarz Kaflowski Marek L1 Wydra Tomasz L2 Topolnicki Kacper
A-1 2020-11-29 PV Volley Krapkowice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Topolnicki Kacper II Hrycaj Tomasz Sekretarz Wanat Jakub
A-2 2020-11-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle - NTSK Nysa I Wanat Jakub II Topolnicki Kacper Sekretarz Hrycaj Tomasz
A-3 2020-11-29 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Hrycaj Tomasz II Wanat Jakub Sekretarz Topolnicki Kacper
A-7 2020-11-29 Uni Opole - Uni Opole II I Kowalik Marta II Gliński Józef Sekretarz Kaflowski Marek
11 2020-11-29 ECO UNI Opole - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2020-11-29 KS Miraż Głubczyce - UKS Jedynka Kluczbork I Iwański Kamil II Kliś Grzegorz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-30 UKS Jedynka Kluczbork - ECO UNI Opole I Konieczny Sebastian II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
64 2020-12-02 UKS Mickiewicz Kluczbork - Białostocka Akademia Siatkówki Sekretarz nieobsadzony L1 Kowalik Marta L2 Hrycaj Tomasz
2 2020-12-03 LUKS Sukces Komprachcice - PV Volley Krapkowice I Kowalik Marta II Baniak Bartłomiej Sekretarz Wydra Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
67 2020-12-04 Uni Opole - Karpaty-Karpacka Państwowa Uczelnia Krosno Sekretarz Rosowski Marian L1 Hrycaj Tomasz L2 Kaflowski Marek
78 2020-12-05 UKS Mickiewicz Kluczbork - MKS AVIA Świdnik Sekretarz nieobsadzony L1 Wydra Tomasz L2 Topolnicki Kacper
15 2020-12-05 pauzuje - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
49 2020-12-05 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - TS Volley Rybnik Sekretarz Dudek Marek L1 Iwański Kamil L2 Kowalik Marta
47 2020-12-05 NKS Start Namysłów - MKS Andrychów Sekretarz Gliński Józef L1 Krakowiak Marcin L2 Konieczny Sebastian
53 2020-12-05 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - MKS Chełmiec Wałbrzych Sekretarz Zborowski Mirosław L1 Cygler Radosław L2 Kliś Grzegorz
7 2020-12-05 Licon UNI Opole - MGOKiS Praszka I Kaflowski Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-12-05 SPS Walce - AZS Stal PWSZ Nysa I Baniak Bartłomiej II Kruk Daria Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-12-05 UKS Mickiewicz Kluczbork - NKS Start Namysłów I Wydra Tomasz II Topolnicki Kacper Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-05 M-GOKiS Praszka - AZS Stal PWSZ NYSA I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2020-12-05 LUKS Sukces Komprachcice - NTSK Nysa I Cygler Radosław II Kliś Grzegorz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2020-12-05 ECO AZS UNI II Opole - ECO AZS Uni Opole I Iwański Kamil II Setlak Marek Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-12-05 Light System Salon Audio Video - AMS Opole - KS Koniczyna Opole I Chudy Patrycja II Zabłotni Sabina Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2020-12-05 KS Miraż Głubczyce - LUKS Sukces Komprachcice I Szkudlarek Krzysztof II Olender Jerzy Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-7 2020-12-06 UKS Strzelce Opolskie - MGOKiS Praszka I Setlak Marek II Olender Jerzy Sekretarz Baniak Jan
A-8 2020-12-06 MGOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Olender Jerzy II Setlak Marek Sekretarz Baniak Jan
A-9 2020-12-06 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Setlak Marek II Olender Jerzy Sekretarz Baniak Jan
35 2020-12-06 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki Sekretarz Zborowski Mirosław L1 Iwański Kamil L2 Kliś Grzegorz
A-8 2020-12-06 UKS Jedynka Kluczbork - Uni Opole I Hrycaj Tomasz II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef
A-9 2020-12-06 Uni Opole - PV Volley Krapkowice I Kowalik Marta II Hrycaj Tomasz Sekretarz Gliński Józef
9 2020-12-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Szkudlarek Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-10 2020-12-06 PV Volley Krapkowice - UKS Jedynka Kluczbork I Hrycaj Tomasz II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef
A-11 2020-12-06 LUKS Sukces Komprachcice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Topolnicki Kacper II Wydra Tomasz Sekretarz Gruszczyński Michał
A-12 2020-12-06 MMKS Kędzierzyn-Koźle - Uni Opole II I Wydra Tomasz II Topolnicki Kacper Sekretarz Gruszczyński Michał
A-13 2020-12-06 Uni Opole II - LUKS Sukces Komprachcice I Topolnicki Kacper II Wydra Tomasz Sekretarz Gruszczyński Michał
A-14 2020-12-06 UKS Jedynka Niemodlin - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz
16 2020-12-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Jakimów Krzysztof Sekretarz Gołąbek Sławomir L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-12-06 UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-06 PV Volley Krapkowice - KS Miraż Głubczyce I Kliś Grzegorz II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-12-06 NTSK Nysa - ECO UNI Opole I Dudek Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
401 2020-12-08 Lindemans AALST - Fenerbahce HDI ISTANBUL L1 Pragłowski Wojciech L2 Sroślak Jolanta L3 L4 LR nieobsadzony
402 2020-12-08 PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle L1 Sroślak Jolanta L2 Pragłowski Wojciech L3 L4 LR nieobsadzony
403 2020-12-09 Fenerbahce HDI ISTANBUL - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle L1 Cygler Radosław L2 Iwański Kamil L3 L4 LR nieobsadzony
404 2020-12-09 Lindemans AALST - PGE Skra Bełchatów L1 Iwański Kamil L2 Cygler Radosław L3 L4 LR nieobsadzony
5 2020-12-09 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork I Hrycaj Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2020-12-09 DBT Opole - ECO AZS Uni Opole I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Wanecki Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
405 2020-12-10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lindemans AALST L1 Wydra Tomasz L2 Topolnicki Kacper L3 L4 LR nieobsadzony
406 2020-12-10 Fenerbahce HDI ISTANBUL - PGE Skra Bełchatów L1 Topolnicki Kacper L2 Wydra Tomasz L3 L4 LR nieobsadzony
87 2020-12-12 ZAKSA Strzelce Opolskie - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Sroślak Jolanta L2 Kaflowski Marek
58 2020-12-12 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - MGLKS Sobieski Oława Sekretarz Iwański Kamil L1 Cygler Radosław L2 Sajdak Tomasz
9 2020-12-12 SPS Walce - Licon UNI Opole I Dudek Marek II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-12 pauzuje - AZS Stal PWSZ NYSA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2020-12-12 PV Volley Krapkowice - ECO AZS UNI II Opole I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2020-12-12 NTSK Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Zabłotni Sabina Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-12-12 KS Koniczyna Opole - KS Miraż Głubczyce I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-12 ECO AZS Uni Opole - Light System Salon Audio Video - AMS Opole I Pilichowski Mariusz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-10 2020-12-13 MGOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan
A-11 2020-12-13 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ Nysa I Kaflowski Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Panek Bogdan
A-12 2020-12-13 AZS Stal PWSZ Nysa - MGOKiS Praszka I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan
10 2020-12-13 AZS Stal PWSZ Nysa - MGOKiS Praszka I Dudek Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-12-13 NKS Start Namysłów - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Ziółkowski Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-15 2020-12-13 MMKS Kędzierzyn-Koźle - Uni Opole I Szkudlarek Krzysztof II Pragłowski Wojciech Sekretarz Olender Jerzy
A-16 2020-12-13 Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Olender Jerzy
A-17 2020-12-13 LUKS Sukces Komprachcice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Szkudlarek Krzysztof II Pragłowski Wojciech Sekretarz Olender Jerzy
A-18 2020-12-13 NTSK Nysa - UKS Jedynka Niemodlin I Cygler Radosław II Kliś Grzegorz Sekretarz Iwański Kamil
A-19 2020-12-13 UKS Jedynka Niemodlin - Uni Opole II I Kliś Grzegorz II Iwański Kamil Sekretarz Cygler Radosław
A-20 2020-12-13 Uni Opole II - NTSK Nysa I Iwański Kamil II Cygler Radosław Sekretarz Kliś Grzegorz
16 2020-12-13 LUKS Sukces Komprachcice - ECO UNI Opole I Sroślak Jolanta II Wydra Tomasz Sekretarz Wanecki Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-13 NTSK Nysa - KS Miraż Głubczyce I Zabłotni Sabina II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2020-12-13 PV Volley Krapkowice - UKS Jedynka Kluczbork I Sroślak Jolanta II Szydełko Aleksandra Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2020-12-15 ECO AZS Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Wydra Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-12-16 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Mickiewicz Kluczbork I Dudek Marek II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2020-12-16 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Szkudlarek Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-16 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-12-17 Licon UNI Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Szydełko Aleksandra II Wydra Tomasz Sekretarz Gruszczyński Michał L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-12-17 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Pilichowski Mariusz II Krakowiak Marcin Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
92 2020-12-19 UKS Mickiewicz Kluczbork - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 Sroślak Jolanta L2 Hrycaj Tomasz
97 2020-12-19 ZAKSA Strzelce Opolskie - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 Topolnicki Kacper L2 Kaflowski Marek
60 2020-12-19 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz Gliński Józef L1 Cygler Radosław L2 Olender Jerzy
58 2020-12-19 NKS Start Namysłów - TS Volley Rybnik Sekretarz Wanecki Dawid L1 Wydra Tomasz L2 Zabłotni Sabina
12 2020-12-19 MGOKiS Praszka - SPS Walce I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2020-12-19 M-GOKiS Praszka - UKS Mickiewicz Kluczbork I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-12-19 UKS Strzelce Opolskie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-12-19 AZS Stal PWSZ NYSA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Iwański Kamil II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2020-12-19 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ECO AZS Uni Opole I Setlak Marek II Topolnicki Kacper Sekretarz Wydra Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2020-12-19 LUKS Sukces Komprachcice - PV Volley Krapkowice I Dudek Marek II Chudy Patrycja Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2020-12-19 ECO AZS UNI II Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Zabłotni Sabina II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-12-19 Light System Salon Audio Video - AMS Opole - PV Volley Krapkowice I Szydełko Aleksandra II Gruszczyński Michał Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-19 KS Miraż Głubczyce - ECO AZS Uni Opole I Kliś Grzegorz II Iwański Kamil Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-12-20 UKS Strzelce Opolskie - NKS Start Namysłów I Hrycaj Tomasz II Sroślak Jolanta Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-22 2020-12-20 Uni Opole - UKS Jedynka Niemodlin I Setlak Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Gruszczyński Michał
A-23 2020-12-20 UKS Jedynka Niemodlin - LUKS Sukces Komprachcice I Zabłotni Sabina II Setlak Marek Sekretarz Gruszczyński Michał
A-24 2020-12-20 LUKS Sukces Komprachcice - Uni Opole I Setlak Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Gruszczyński Michał
A-25 2020-12-20 Uni Opole II - UKS Jedynka Kluczbork I Pilichowski Mariusz II Gliński Józef Sekretarz Baniak Jan
A-26 2020-12-20 UKS Jedynka Kluczbork - NTSK Nysa I Gliński Józef II Pilichowski Mariusz Sekretarz Baniak Jan
A-27 2020-12-20 NTSK Nysa - Uni Opole II I Pilichowski Mariusz II Gliński Józef Sekretarz Baniak Jan
28 2020-12-20 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2020-12-20 UKS Strzelce Opolskie - MGOKiS Praszka I Dudek Marek II Olender Jerzy Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2020-12-20 MGOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Olender Jerzy II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2020-12-20 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Kliś Grzegorz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-12-20 UKS Jedynka Kluczbork - NTSK Nysa I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-12-20 KS Miraż Głubczyce - ECO UNI Opole I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
80 2020-12-21 Uni Opole - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki Sekretarz Hrycaj Tomasz L1 Wydra Tomasz L2 Kaflowski Marek
14 2021-01-05 UKS Jedynka Kluczbork - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Ziółkowski Przemysław II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
106 2021-01-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - LUK Politechnika Lublin Sekretarz nieobsadzony L1 Wydra Tomasz L2 Kaflowski Marek
112 2021-01-06 ZAKSA Strzelce Opolskie - STS Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 Jakimów Krzysztof L2 Szkudlarek Krzysztof
113 2021-01-09 ZAKSA Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork Sekretarz nieobsadzony L1 Szkudlarek Krzysztof L2 Jakimów Krzysztof
61 2021-01-09 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - KS Volley Miasteczko Śląskie Sekretarz Poznański Tomasz L1 Kaflowski Marek L2 Kowalik Marta
24 2021-01-09 pauzuje - M-GOKiS Praszka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2021-01-09 UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice I Pilichowski Mariusz II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-32 2021-01-10 UKS Jedynka Kluczbork - UKS Jedynka Niemodlin I Topolnicki Kacper II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek
A-33 2021-01-10 UKS Jedynka Niemodlin - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Hrycaj Tomasz II Topolnicki Kacper Sekretarz Kaflowski Marek
A-34 2021-01-10 MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS Jedynka Kluczbork I Topolnicki Kacper II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek
A-35 2021-01-10 Uni Opole II - Uni Opole I Wanecki Dawid II Baniak Bartłomiej Sekretarz Gliński Józef
22 2021-01-10 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS Stal PWSZ NYSA I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-01-13 UKS Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pilichowski Mariusz II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2021-01-13 ECO AZS Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-14 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Kowalik Marta II Baniak Bartłomiej Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-01-15 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ NYSA I Szydełko Aleksandra II Wydra Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2021-01-15 ECO AZS Uni Opole - NTSK Nysa I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
69 2021-01-16 NKS Start Namysłów - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L1 Wydra Tomasz L2 Topolnicki Kacper
80 2021-01-16 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice Sekretarz Dudek Marek L1 Iwański Kamil L2 Kliś Grzegorz
A-4 2021-01-16 UKS Jedynka Niemodlin - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Cygler Radosław Sekretarz Zborowski Mirosław
A-5 2021-01-16 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Cygler Radosław II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław
A-6 2021-01-16 UKS Jedynka Kluczbork - UKS Jedynka Niemodlin I Iwański Kamil II Cygler Radosław Sekretarz Zborowski Mirosław
7 2021-01-16 LUKS Sukces Komprachcice - Light System Salon Audio Video - AMS Opole I Sroślak Jolanta II Zabłotni Sabina Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-01-17 MGOKiS Praszka - Licon UNI Opole I Sroślak Jolanta II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-01-17 UKS Mickiewicz Kluczbork - UKS Strzelce Opolskie I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-01-17 LUKS Sukces Komprachcice - KS Miraż Głubczyce I Setlak Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-19 NKS Start Namysłów - AZS Stal PWSZ NYSA I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-01-20 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Strzelce Opolskie I Iwański Kamil II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-20 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Cygler Radosław II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-01-21 LUKS Sukces Komprachcice - KS Koniczyna Opole I Hrycaj Tomasz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-01-21 DBT Opole - Light System Salon Audio Video - AMS Opole I Krakowiak Marcin II Kaflowski Marek Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
128 2021-01-23 ZAKSA Strzelce Opolskie - Exact Systems Norwid Częstochowa Sekretarz nieobsadzony L1 Zabłotni Sabina L2 Sroślak Jolanta
105 2021-01-23 UNI Opole - SMS PZPS Szczyrk Sekretarz Ziółkowski Przemysław L1 Konieczny Sebastian L2 Krakowiak Marcin
72 2021-01-23 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - NKS Start Namysłów Sekretarz Zborowski Mirosław L1 Kliś Grzegorz L2 Kowalik Marta
3 2021-01-23 Licon UNI Opole - SPS Walce I Iwański Kamil II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-01-23 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ NYSA I Pragłowski Wojciech II Olender Jerzy Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2021-01-23 UKS Jedynka Kluczbork - ECO AZS Uni Opole I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-01-23 LUKS Sukces Komprachcice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-17 2021-01-24 AZS Stal PWSZ Nysa - MGOKiS Praszka I Dudek Marek II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni
A-17 2021-01-24 MGOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Dudek Marek II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni
A-18 2021-01-24 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ Nysa I Kliś Grzegorz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni
15 2021-01-24 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Strzelce Opolskie I Cygler Radosław II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2021-01-24 NKS Start Namysłów - UKS Mickiewicz Kluczbork I Wydra Tomasz II Zabłotni Sabina Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-21 2021-01-24 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Krakowiak Marcin
A-29 2021-01-24 LUKS Sukces Komprachcice - NTSK Nysa I Setlak Marek II Kaflowski Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz
A-30 2021-01-24 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Setlak Marek
A-31 2021-01-24 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Pilichowski Mariusz II Setlak Marek Sekretarz Kaflowski Marek
10 2021-01-24 LUKS Sukces Komprachcice - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Setlak Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2021-01-24 ECO UNI Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Kowalik Marta II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-01-28 AZS Stal PWSZ NYSA - NKS Start Namysłów I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
134 2021-01-30 UKS Mickiewicz Kluczbork - MCKiS Jaworzno Sekretarz nieobsadzony L1 Krakowiak Marcin L2 Konieczny Sebastian
80 2021-01-30 NKS Start Namysłów - WIE-DRUK MKS Będzin Sekretarz Cygler Radosław L1 Iwański Kamil L2 Sajdak Tomasz
24 2021-01-30 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Krakowiak Marcin II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-1 2021-01-31 AZS Stal PWSZ Nysa - UKS AMS Opole I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni
A-2 2021-01-31 UKS AMS Opole - UKS Strzelce Opolskie I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Stadnik Antoni
A-3 2021-01-31 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ Nysa I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni
7 2021-01-31 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Mickiewicz Kluczbork I Zabłotni Sabina II Wydra Tomasz Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-01-31 UKS Mickiewicz Kluczbork - M-GOKiS Praszka I Panek Bogdan II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-28 2021-01-31 PV Volley Krapkowice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Kowalik Marta Sekretarz Olender Jerzy
32 2021-01-31 PV Volley Krapkowice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-01-31 KS Miraż Głubczyce - PV Volley Krapkowice I Kliś Grzegorz II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-31 ECO AZS Uni Opole - KS Koniczyna Opole I Pilichowski Mariusz II Wydra Tomasz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
143 2021-02-03 ZAKSA Strzelce Opolskie - Białostocka Akademia Siatkówki Sekretarz nieobsadzony L1 Szkudlarek Krzysztof L2 Hrycaj Tomasz
39 2021-02-03 PV Volley Krapkowice - ECO AZS Uni Opole I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2021-02-05 PV Volley Krapkowice - DBT Opole I Pilichowski Mariusz II Hrycaj Tomasz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
148 2021-02-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - APP KRISPOL Września Sekretarz nieobsadzony L1 Topolnicki Kacper L2 Hrycaj Tomasz
16 2021-02-06 MGOKiS Praszka - AZS Stal PWSZ Nysa I Sroślak Jolanta II Kowalik Marta Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-06 pauzuje - UKS Mickiewicz Kluczbork I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-06 M-GOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Kowalik Marta II Sroślak Jolanta Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-06 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ NYSA I Topolnicki Kacper II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2021-02-06 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Kliś Grzegorz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2021-02-06 MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS Jedynka Kluczbork I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2021-02-06 LUKS Sukces Komprachcice - ECO AZS UNI II Opole I Gliński Józef II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-02-06 DBT Opole - KS Miraż Głubczyce I Szkudlarek Krzysztof II Wydra Tomasz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2021-02-06 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Wydra Tomasz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-19 2021-02-07 UKS AMS Opole - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Hrycaj Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Baniak Jan
15 2021-02-07 Licon UNI Opole - SPS Walce I Wydra Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-02-07 UKS Strzelce Opolskie - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Szkudlarek Krzysztof II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-36 2021-02-07 PV Volley Krapkowice - Uni Opole I Setlak Marek II Sroślak Jolanta Sekretarz Wanecki Dawid
A-37 2021-02-07 Uni Opole - UKS Jedynka Niemodlin I Sroślak Jolanta II Setlak Marek Sekretarz Wanecki Dawid
A-38 2021-02-07 UKS Jedynka Niemodlin - PV Volley Krapkowice I Setlak Marek II Sroślak Jolanta Sekretarz Wanecki Dawid
A-39 2021-02-07 MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS Jedynka Kluczbork I Kowalik Marta II Topolnicki Kacper Sekretarz Olender Jerzy
A-40 2021-02-07 UKS Jedynka Kluczbork - Uni Opole II I Topolnicki Kacper II Kowalik Marta Sekretarz Olender Jerzy
A-41 2021-02-07 Uni Opole II - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Kowalik Marta II Topolnicki Kacper Sekretarz Olender Jerzy
A-42 2021-02-07 NTSK Nysa - LUKS Sukces Komprachcice I Kliś Grzegorz II Sajdak Tomasz Sekretarz Zborowski Mirosław
20 2021-02-07 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Pragłowski Wojciech II Hrycaj Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-02-07 UKS Strzelce Opolskie - UKS AMS Opole I Hrycaj Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-07 NTSK Nysa - LUKS Sukces Komprachcice I Sajdak Tomasz II Kliś Grzegorz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-07 UKS Jedynka Kluczbork - KS Miraż Głubczyce I Kaflowski Marek II Poznański Tomasz Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-08 AZS Stal PWSZ NYSA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Sajdak Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-09 MGOKiS Praszka - Licon UNI Opole I Hrycaj Tomasz II Wydra Tomasz Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-02-09 AZS Stal PWSZ Nysa - SPS Walce I Cygler Radosław II Iwański Kamil Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2021-02-09 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS Stal PWSZ NYSA I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-09 PV Volley Krapkowice - ECO UNI Opole I Poznański Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-02-10 M-GOKiS Praszka - UKS Strzelce Opolskie I Pilichowski Mariusz II Setlak Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
162 2021-02-13 UKS Mickiewicz Kluczbork - BBTS Bielsko-Biała Sekretarz nieobsadzony L1 Kowalik Marta L2 Kaflowski Marek
121 2021-02-13 Uni Opole - MKS SAN-Pajda Jarosław Sekretarz Szydełko Aleksandra L1 Szkudlarek Krzysztof L2 Pragłowski Wojciech
83 2021-02-13 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - MKS Andrychów Sekretarz Gliński Józef L1 Zabłotni Sabina L2 Olender Jerzy
81 2021-02-13 NKS Start Namysłów - KS Volley Miasteczko Śląskie Sekretarz Poznański Tomasz L1 Konieczny Sebastian L2 Krakowiak Marcin
91 2021-02-13 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - ŁMLKS Łaskowia Łask Sekretarz Chudy Patrycja L1 Kliś Grzegorz L2 Sajdak Tomasz
18 2021-02-13 SPS Walce - MGOKiS Praszka I Gruszczyński Michał II Wydra Tomasz Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-02-13 AZS Stal PWSZ NYSA - M-GOKiS Praszka I Chudy Patrycja II Sajdak Tomasz Sekretarz Kliś Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-13 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2021-02-13 ECO AZS UNI II Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2021-02-13 UKS Jedynka Kluczbork - NTSK Nysa I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-13 KS Koniczyna Opole - PV Volley Krapkowice I Baniak Bartłomiej II Topolnicki Kacper Sekretarz Sroślak Jolanta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-13 KS Miraż Głubczyce - Light System Salon Audio Video - AMS Opole I Pilichowski Mariusz II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-22 2021-02-14 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ Nysa I Kowalik Marta II Setlak Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz
14 2021-02-14 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ NYSA I Wydra Tomasz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-43 2021-02-14 NTSK Nysa - Uni Opole I Sajdak Tomasz II Zabłotni Sabina Sekretarz Zborowski Mirosław
A-44 2021-02-14 Uni Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Zabłotni Sabina II Sajdak Tomasz Sekretarz Zborowski Mirosław
A-45 2021-02-14 MMKS Kędzierzyn-Koźle - NTSK Nysa I Sajdak Tomasz II Zabłotni Sabina Sekretarz Zborowski Mirosław
A-46 2021-02-14 UKS Jedynka Niemodlin - PV Volley Krapkowice I Cygler Radosław II Kliś Grzegorz Sekretarz Dudek Marek
A-47 2021-02-14 PV Volley Krapkowice - Uni Opole II I Kliś Grzegorz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek
A-48 2021-02-14 Uni Opole II - UKS Jedynka Niemodlin I Cygler Radosław II Kliś Grzegorz Sekretarz Dudek Marek
A-49 2021-02-14 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Cygler Przemysław
28 2021-02-14 UKS Mickiewicz Kluczbork - UKS Strzelce Opolskie I Kaflowski Marek II Panek Bogdan Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2021-02-14 AZS Stal PWSZ Nysa - UKS Strzelce Opolskie I Kowalik Marta II Setlak Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-02-14 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-14 ECO UNI Opole - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Topolnicki Kacper Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-16 AZS Stal PWSZ Nysa - SPS Walce I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2021-02-16 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Mickiewicz Kluczbork I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-02-17 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów L1 Hrycaj Tomasz L2 Szkudlarek Krzysztof
158 2021-02-20 ZAKSA Strzelce Opolskie - BKS Visła Bydgoszcz Sekretarz nieobsadzony L1 Szkudlarek Krzysztof L2 Kowalik Marta
19 2021-02-20 Licon UNI Opole - MGOKiS Praszka I Sroślak Jolanta II Hrycaj Tomasz Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-56 2021-02-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS Jedynka Niemodlin I Szkudlarek Krzysztof II Topolnicki Kacper Sekretarz Wydra Tomasz
40 2021-02-20 ECO AZS Uni Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Setlak Marek II Gliński Józef Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2021-02-20 NTSK Nysa - ECO AZS UNI II Opole I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Kliś Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
42 2021-02-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle - LUKS Sukces Komprachcice I Topolnicki Kacper II Wydra Tomasz Sekretarz Szkudlarek Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-02-20 PV Volley Krapkowice - KS Miraż Głubczyce I Topolnicki Kacper II Wydra Tomasz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-02-20 Light System Salon Audio Video - AMS Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Kaflowski Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-02-20 DBT Opole - KS Koniczyna Opole I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-50 2021-02-21 Uni Opole - NTSK Nysa I Zabłotni Sabina II Hrycaj Tomasz Sekretarz Poznański Tomasz
A-51 2021-02-21 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork I Hrycaj Tomasz II Zabłotni Sabina Sekretarz Poznański Tomasz
A-52 2021-02-21 UKS Jedynka Kluczbork - Uni Opole I Zabłotni Sabina II Hrycaj Tomasz Sekretarz Poznański Tomasz
A-53 2021-02-21 Uni Opole II - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Kowalik Marta Sekretarz Pilichowski Mariusz
A-54 2021-02-21 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Kowalik Marta II Pilichowski Mariusz Sekretarz Kaflowski Marek
A-55 2021-02-21 LUKS Sukces Komprachcice - Uni Opole II I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Kowalik Marta
24 2021-02-21 MGOKiS Praszka - UKS AMS Opole I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-21 UKS AMS Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-21 AZS Stal PWSZ Nysa - MGOKiS Praszka I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-21 MGOKiS Praszka - UKS AMS Opole I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-21 PV Volley Krapkowice - ECO AZS Uni Opole I Wydra Tomasz II Topolnicki Kacper Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-22 LUKS Sukces Komprachcice - DBT Opole I Wanecki Dawid II Setlak Marek Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-26 ECO AZS Uni Opole - PV Volley Krapkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-26 NTSK Nysa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
136 2021-02-27 Uni Opole - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L1 Topolnicki Kacper L2 Kowalik Marta
21 2021-02-27 SPS Walce - Licon UNI Opole I Sroślak Jolanta II Wydra Tomasz Sekretarz Hrycaj Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-02-27 AZS Stal PWSZ Nysa - MGOKiS Praszka I Kliś Grzegorz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 PV Volley Krapkowice - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 ECO AZS Uni Opole - NTSK Nysa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-27 NTSK Nysa - UKS Jedynka Niemodlin I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - finał I Jakimów Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - finał I Szydełko Aleksandra II Jakimów Krzysztof Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-27 Uni Opole II - Uni Opole I Szkudlarek Krzysztof II Pragłowski Wojciech Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle - LUKS Sukces Komprachcice I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Cygler Radosław Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle - Uni Opole II I Cygler Radosław II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2021-02-27 ECO AZS Uni Opole - DBT Opole I Pilichowski Mariusz II Gliński Józef Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2021-02-27 KS Koniczyna Opole - Light System Salon Audio Video - AMS Opole I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2021-02-27 LUKS Sukces Komprachcice - KS Miraż Głubczyce I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2021-02-28 Light System Salon Audio Video - AMS Opole - ECO AZS Uni Opole I Cygler Radosław II Iwański Kamil Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-02-28 MMKS Kędzierzyn Koźle - UKS AMS Opole I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-02-28 UKS AMS Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2021-02-28 AZS Stal PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn Koźle I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2021-02-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS AMS Opole I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-02-28 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-02-28 pauzuje - ECO AZS Uni Opole I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-02-28 LUKS Sukces Komprachcice - Uni Opole II I Sroślak Jolanta II Wydra Tomasz Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-02-28 Uni Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Wydra Tomasz II Sroślak Jolanta Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-03-02 SPS Walce - AZS Stal PWSZ Nysa I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2021-03-03 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova L1 Wydra Tomasz L2 Pragłowski Wojciech L3 L4 LR nieobsadzony
36 2021-03-06 DBT Opole - PV Volley Krapkowice I Kliś Grzegorz II Cygler Radosław Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
176 2021-03-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sekretarz nieobsadzony L1 Jakimów Krzysztof L2 Sroślak Jolanta
34 2021-03-06 KS Miraż Głubczyce - KS Koniczyna Opole I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2021-03-08 PV Volley Krapkowice - Light System Salon Audio Video - AMS Opole I Wanecki Dawid II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
39 2021-03-09 KS Koniczyna Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Sajdak Tomasz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2021-03-11 AZS Stal PWSZ Nysa - Licon UNI Opole I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2021-03-13 ECO AZS Uni Opole - KS Miraż Głubczyce I Iwański Kamil II Sajdak Tomasz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
187 2021-03-13 ZAKSA Strzelce Opolskie - APP KRISPOL Września Sekretarz nieobsadzony L1 Pragłowski Wojciech L2 Topolnicki Kacper
151 2021-03-13 UNI Opole - Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów Sekretarz Baniak Jan L1 Sroślak Jolanta L2 Kaflowski Marek
102 2021-03-13 Nyskie Towarzystwo Siatkówki Kobiet-Nysa NTSKI Nysa - Energa MKS Kalisz II Sekretarz Olender Jerzy L1 Cygler Radosław L2 Kliś Grzegorz
23 2021-03-13 Licon UNI Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Pilichowski Mariusz II Szydełko Aleksandra Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-03-13 MGOKiS Praszka - SPS Walce I Konieczny Sebastian II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2021-03-16 17:00 LUKS Sukces Komprachcice - ECO AZS Uni Opole I Hrycaj Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
42 2021-03-18 Light System Salon Audio Video - AMS Opole - DBT Opole I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
A-1 2021-03-18 16:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Budowlanka Toruń I Gruszczyński Michał II Pragłowski Wojciech Sekretarz Olender Jerzy
B-1 2021-03-18 18:00 UKS 13 LO 7 Zielona Góra - LTS Feniks Leżajsk I Pragłowski Wojciech II Gruszczyński Michał Sekretarz Olender Jerzy
A-1 2021-03-18 17:00 ECO UNI Opole - UKS Chemik SMS Olsztyn I Bartłomiejczak Marcin II Wydra Tomasz Sekretarz Poznański Tomasz
B-1 2021-03-18 19:00 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - #VolleyWrocław I Wydra Tomasz II Bartłomiejczak Marcin Sekretarz Poznański Tomasz
A-2 2021-03-19 10:00 UKS Budowlanka Toruń - JKS Spartakus Jawor I Iwański Kamil II Szydełko Aleksandra Sekretarz Zborowski Mirosław
A-3 2021-03-19 16:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - JKS Spartakus Jawor I Gołąbek Sławomir II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra
B-2 2021-03-19 12:00 LTS Feniks Leżajsk - RCS Czarni Radom I Szydełko Aleksandra II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław
B-3 2021-03-19 18:00 UKS 13 LO 7 Zielona Góra - RCS Czarni Radom I Pragłowski Wojciech II Gołąbek Sławomir Sekretarz Szydełko Aleksandra
A-2 2021-03-19 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - Enea Energetyk Poznań I Kaflowski Marek II Baniak Bartłomiej Sekretarz Baniak Jan
A-3 2021-03-19 15:00 ECO UNI Opole - Enea Energetyk Poznań I Pilichowski Mariusz II Hrycaj Tomasz Sekretarz Poznański Tomasz
B-2 2021-03-19 12:00 #VolleyWrocław - STS Sandecja Nowy Sącz I Baniak Bartłomiej II Kaflowski Marek Sekretarz Baniak Jan
B-3 2021-03-19 17:00 GKS Wieżyca 2011 Stężyca - STS Sandecja Nowy Sącz I Hrycaj Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz
7 2021-03-20 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - STS Sandecja Nowy Sącz I Kaflowski Marek II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 12:00 Enea Energetyk Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 14:00 ECO UNI Opole - #VolleyWrocław I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2021-03-20 17:00 KS Miraż Głubczyce - PV Volley Krapkowice I Pilichowski Mariusz II Baniak Bartłomiej Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
190 2021-03-20 UKS Mickiewicz Kluczbork - KS Gwardia Wrocław Sekretarz nieobsadzony L1 Krakowiak Marcin L2 Hrycaj Tomasz
3 2021-03-20 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - TS Volley Rybnik Sekretarz Gliński Józef L1 Kliś Grzegorz L2 Kowalik Marta
3 2021-03-20 18:00 NKS Start Namysłów - AT Jastrzebski Węgiel Sekretarz Panek Bogdan L1 Zabłotni Sabina L2 Topolnicki Kacper
7 2021-03-20 11:00 LTS Feniks Leżajsk - UKS Budowlanka Toruń I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 15:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 17:00 JKS Spartakus Jawor - RCS Czarni Radom I Pragłowski Wojciech II Wydra Tomasz Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 ECO UNI Opole - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Bartłomiejczak Marcin II Pragłowski Wojciech Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 12:00 Enea Energetyk Poznań - #VolleyWrocław I Pragłowski Wojciech II Bartłomiejczak Marcin Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-03-21 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - TS Volley Rybnik Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
4 2021-03-21 12:00 NKS Start Namysłów - AT Jastrzebski Węgiel Sekretarz nieobsadzony L1 nieobsadzony L2 nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 JKS Spartakus Jawor - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 12:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - RCS Czarni Radom I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
N/A 2021-03-24 18:00 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ZENIT KAZAN L1 Iwański Kamil L2 Hrycaj Tomasz L3 L4 LR nieobsadzony
1 2021-03-27 Licon UNI Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-03-27 15:00 MGOKiS Praszka - SPS Walce I Baniak Bartłomiej II Hrycaj Tomasz Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-03-27 10:30 Light System Salon Audio Video - AMS Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Sajdak Tomasz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-03-27 12:30 ECO AZS Uni Opole - KS Koniczyna Opole I Sroślak Jolanta II Cygler Radosław Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
166 2021-03-27 Uni Opole - Galeria Jurajska Częstochowianka Sekretarz Baniak Jan L1 Jakimów Krzysztof L2 Setlak Marek
3 2021-03-28 finał - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-03-28 15:00 Licon UNI Opole - pauzuje I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-03-28 9:00 DBT Opole - KS Miraż Głubczyce I Ziółkowski Przemysław II Topolnicki Kacper Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-03-28 11:00 finał - pauzuje I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-03-28 13:00 finał - pauzuje I Sroślak Jolanta II Zabłotni Sabina Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
204 2021-03-31 UKS Mickiewicz Kluczbork - STS Olimpia Sulęcin Sekretarz nieobsadzony L1 Krakowiak Marcin L2 Jakimów Krzysztof
1 2021-04-09 18:00 Light System Salon Audio Video - AMS Opole - KS Polonia Łaziska Górne Sekretarz Baniak Jan L1 Wydra Tomasz L2 Hrycaj Tomasz
2 2021-04-09 20:00 Kaczawski Klub Siatkarski REN-BUT Złotoryja - UKS Ares Nowa Sól Sekretarz Baniak Jan L1 Hrycaj Tomasz L2 Wydra Tomasz
4 2021-04-10 20:00 KS Polonia Łaziska Górne - UKS Ares Nowa Sól Sekretarz Wanecki Dawid L1 Setlak Marek L2 Topolnicki Kacper
3 2021-04-10 18:00 Light System Salon Audio Video - AMS Opole - Kaczawski Klub Siatkarski REN-BUT Złotoryja Sekretarz Wanecki Dawid L1 Topolnicki Kacper L2 Setlak Marek
6 2021-04-11 12:00 Kaczawski Klub Siatkarski REN-BUT Złotoryja - KS Polonia Łaziska Górne Sekretarz Szydełko Aleksandra L1 Szkudlarek Krzysztof L2 Zabłotni Sabina
5 2021-04-11 10:00 UKS Ares Nowa Sól - Light System Salon Audio Video - AMS Opole Sekretarz Szydełko Aleksandra L1 Zabłotni Sabina L2 Szkudlarek Krzysztof
2 2021-04-11 UKS Mickiewicz Kluczbork - LUK Politechnika Lublin Sekretarz nieobsadzony L1 Konieczny Sebastian L2 Krakowiak Marcin
181 2021-04-17 Uni Opole - Asotra Płomień Sosnowiec Sekretarz Gliński Józef L1 Zabłotni Sabina L2 Setlak Marek