pozostałe

pozostałe

  • NTSK Nysa
  • ECO AZS Uni Opole
  • PV Volley Krapkowice
  • ECO AZS UNI II Opole
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • MMKS Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • ECO UNI Opole
  • KS Miraż Głubczyce
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • NTSK Nysa
  • PV Volley Krapkowice
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • NTSK Nysa
  • Uni Opole II
  • MMKS Kędzierzyn-Koźle
  • Uni Opole
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • Enea Energetyk Poznań
  • ECO UNI Opole
  • PV Volley Krapkowice
  • UKS Jedynka Niemodlin
  • STS Sandecja Nowy Sącz
  • GKS Wieżyca 2011 Stężyca
  • #VolleyWrocław
1 2020-10-10 NTSK Nysa - LUKS Sukces Komprachcice I Setlak Marek II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-10-10 PV Volley Krapkowice - UKS Jedynka Kluczbork I Olender Jerzy II Kowalik Marta Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-10-17 ECO AZS UNI II Opole - PV Volley Krapkowice I Sroślak Jolanta II Topolnicki Kacper Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-10-17 MMKS Kędzierzyn-Koźle - NTSK Nysa I Pragłowski Wojciech II Olender Jerzy Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-10-18 LUKS Sukces Komprachcice - ECO AZS Uni Opole I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-10-28 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Szydełko Aleksandra II Olender Jerzy Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-10-31 ECO AZS Uni Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Zabłotni Sabina II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-02 ECO AZS Uni Opole - ECO AZS UNI II Opole I Hrycaj Tomasz II Gliński Józef Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-07 MMKS Kędzierzyn-Koźle - PV Volley Krapkowice I Topolnicki Kacper II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-08 KS Miraż Głubczyce - NTSK Nysa I Sajdak Tomasz II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-09 UKS Jedynka Kluczbork - ECO AZS UNI II Opole I Ziółkowski Przemysław II Pilichowski Mariusz Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-11-14 ECO AZS UNI II Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-11-15 ECO UNI Opole - KS Miraż Głubczyce I Zabłotni Sabina II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-11-16 ECO UNI Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Wydra Tomasz II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-11-18 PV Volley Krapkowice - NTSK Nysa I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-11-19 LUKS Sukces Komprachcice - PV Volley Krapkowice I Wydra Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-11-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ECO AZS UNI II Opole I Wydra Tomasz II Olender Jerzy Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-11-22 KS Miraż Głubczyce - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-22 PV Volley Krapkowice - NTSK Nysa I Pragłowski Wojciech II Topolnicki Kacper Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2020-11-22 ECO AZS Uni Opole - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Gliński Józef Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-11-25 ECO AZS UNI II Opole - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Wydra Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2020-11-27 NTSK Nysa - ECO AZS Uni Opole I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-29 ECO UNI Opole - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2020-11-29 KS Miraż Głubczyce - UKS Jedynka Kluczbork I Iwański Kamil II Kliś Grzegorz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-30 UKS Jedynka Kluczbork - ECO UNI Opole I Konieczny Sebastian II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2020-12-05 LUKS Sukces Komprachcice - NTSK Nysa I Cygler Radosław II Kliś Grzegorz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2020-12-05 ECO AZS UNI II Opole - ECO AZS Uni Opole I Iwański Kamil II Setlak Marek Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-12-06 UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-06 PV Volley Krapkowice - KS Miraż Głubczyce I Kliś Grzegorz II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-12-06 NTSK Nysa - ECO UNI Opole I Dudek Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-12-09 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork I Hrycaj Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2020-12-12 PV Volley Krapkowice - ECO AZS UNI II Opole I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2020-12-12 NTSK Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Zabłotni Sabina Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-12-13 LUKS Sukces Komprachcice - ECO UNI Opole I Sroślak Jolanta II Wydra Tomasz Sekretarz Wanecki Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-13 NTSK Nysa - KS Miraż Głubczyce I Zabłotni Sabina II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2020-12-13 PV Volley Krapkowice - UKS Jedynka Kluczbork I Sroślak Jolanta II Szydełko Aleksandra Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2020-12-15 ECO AZS Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Wydra Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-16 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-12-17 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Pilichowski Mariusz II Krakowiak Marcin Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2020-12-19 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ECO AZS Uni Opole I Setlak Marek II Topolnicki Kacper Sekretarz Wydra Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2020-12-19 LUKS Sukces Komprachcice - PV Volley Krapkowice I Dudek Marek II Chudy Patrycja Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2020-12-19 ECO AZS UNI II Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Zabłotni Sabina II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2020-12-20 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Kliś Grzegorz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-12-20 UKS Jedynka Kluczbork - NTSK Nysa I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-12-20 KS Miraż Głubczyce - ECO UNI Opole I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-01-05 UKS Jedynka Kluczbork - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Ziółkowski Przemysław II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2021-01-09 UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice I Pilichowski Mariusz II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-14 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Kowalik Marta II Baniak Bartłomiej Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2021-01-15 ECO AZS Uni Opole - NTSK Nysa I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-01-17 LUKS Sukces Komprachcice - KS Miraż Głubczyce I Setlak Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-20 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Cygler Radosław II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2021-01-23 UKS Jedynka Kluczbork - ECO AZS Uni Opole I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-01-23 LUKS Sukces Komprachcice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-24 LUKS Sukces Komprachcice - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Setlak Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2021-01-24 ECO UNI Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Kowalik Marta II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-30 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Krakowiak Marcin II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-01-31 KS Miraż Głubczyce - PV Volley Krapkowice I Kliś Grzegorz II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2021-01-31 PV Volley Krapkowice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
39 2021-02-03 PV Volley Krapkowice - ECO AZS Uni Opole I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2021-02-06 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Kliś Grzegorz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2021-02-06 MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS Jedynka Kluczbork I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2021-02-06 LUKS Sukces Komprachcice - ECO AZS UNI II Opole I Gliński Józef II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-07 NTSK Nysa - LUKS Sukces Komprachcice I Sajdak Tomasz II Kliś Grzegorz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-07 UKS Jedynka Kluczbork - KS Miraż Głubczyce I Kaflowski Marek II Poznański Tomasz Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-09 PV Volley Krapkowice - ECO UNI Opole I Poznański Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2021-02-13 ECO AZS UNI II Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2021-02-13 UKS Jedynka Kluczbork - NTSK Nysa I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-02-14 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-14 ECO UNI Opole - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Topolnicki Kacper Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2021-02-20 ECO AZS Uni Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Setlak Marek II Gliński Józef Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2021-02-20 NTSK Nysa - ECO AZS UNI II Opole I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Kliś Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
42 2021-02-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle - LUKS Sukces Komprachcice I Topolnicki Kacper II Wydra Tomasz Sekretarz Szkudlarek Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-26 ECO AZS Uni Opole - PV Volley Krapkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-26 NTSK Nysa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-27 Uni Opole II - Uni Opole I Szkudlarek Krzysztof II Pragłowski Wojciech Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-27 NTSK Nysa - UKS Jedynka Niemodlin I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle - LUKS Sukces Komprachcice I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 PV Volley Krapkowice - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - finał I Jakimów Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Cygler Radosław Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 ECO AZS Uni Opole - NTSK Nysa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - finał I Szydełko Aleksandra II Jakimów Krzysztof Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle - Uni Opole II I Cygler Radosław II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-02-28 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-02-28 LUKS Sukces Komprachcice - Uni Opole II I Sroślak Jolanta II Wydra Tomasz Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-02-28 pauzuje - ECO AZS Uni Opole I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-02-28 Uni Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Wydra Tomasz II Sroślak Jolanta Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-03-20 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - STS Sandecja Nowy Sącz I Kaflowski Marek II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 12:00 Enea Energetyk Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 14:00 ECO UNI Opole - #VolleyWrocław I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 ECO UNI Opole - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Bartłomiejczak Marcin II Pragłowski Wojciech Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 12:00 Enea Energetyk Poznań - #VolleyWrocław I Pragłowski Wojciech II Bartłomiejczak Marcin Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Strzelce Opolskie
  • NKS Start Namysłów
  • AZS Stal PWSZ NYSA
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • AZS Stal PWSZ NYSA
  • UKS Strzelce Opolskie
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • M-GOKiS Praszka
  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Strzelce Opolskie
  • MGOKiS Praszka
  • MMKS Kędzierzyn Koźle
  • UKS AMS Opole
  • AZS Stal PWSZ Nysa
  • LTS Feniks Leżajsk
  • JKS Spartakus Jawor
  • UKS Budowlanka Toruń
  • UKS 13 LO 7 Zielona Góra
  • RCS Czarni Radom
1 2020-11-07 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-07 AZS Stal PWSZ NYSA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-07 UKS Strzelce Opolskie - M-GOKiS Praszka I Pilichowski Mariusz II Sroślak Jolanta Sekretarz Kowalik Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-08 UKS Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork I Sroślak Jolanta II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-11-14 pauzuje - UKS Strzelce Opolskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-14 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-15 NKS Start Namysłów - UKS Strzelce Opolskie I Kaflowski Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-21 UKS Strzelce Opolskie - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Topolnicki Kacper Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-21 M-GOKiS Praszka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-11-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - NKS Start Namysłów I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2020-11-28 17:00 UKS Mickiewicz Kluczbork - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - M-GOKiS Praszka I Szydełko Aleksandra II Pragłowski Wojciech Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-12-05 UKS Mickiewicz Kluczbork - NKS Start Namysłów I Wydra Tomasz II Topolnicki Kacper Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-05 M-GOKiS Praszka - AZS Stal PWSZ NYSA I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-12-05 pauzuje - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-12-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Szkudlarek Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-12-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Jakimów Krzysztof Sekretarz Gołąbek Sławomir L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-12 pauzuje - AZS Stal PWSZ NYSA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-12-13 NKS Start Namysłów - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Ziółkowski Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-12-16 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Mickiewicz Kluczbork I Dudek Marek II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2020-12-16 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Szkudlarek Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2020-12-19 M-GOKiS Praszka - UKS Mickiewicz Kluczbork I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-12-19 UKS Strzelce Opolskie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-12-19 AZS Stal PWSZ NYSA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Iwański Kamil II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-12-20 UKS Strzelce Opolskie - NKS Start Namysłów I Hrycaj Tomasz II Sroślak Jolanta Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2020-12-20 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2020-12-20 UKS Strzelce Opolskie - MGOKiS Praszka I Dudek Marek II Olender Jerzy Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2020-12-20 MGOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Olender Jerzy II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-09 pauzuje - M-GOKiS Praszka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-01-10 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS Stal PWSZ NYSA I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-01-13 UKS Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pilichowski Mariusz II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-01-15 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ NYSA I Szydełko Aleksandra II Wydra Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-01-17 UKS Mickiewicz Kluczbork - UKS Strzelce Opolskie I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-19 NKS Start Namysłów - AZS Stal PWSZ NYSA I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-01-20 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Strzelce Opolskie I Iwański Kamil II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-01-23 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ NYSA I Pragłowski Wojciech II Olender Jerzy Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2021-01-24 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Strzelce Opolskie I Cygler Radosław II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2021-01-24 NKS Start Namysłów - UKS Mickiewicz Kluczbork I Wydra Tomasz II Zabłotni Sabina Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-01-28 AZS Stal PWSZ NYSA - NKS Start Namysłów I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-01-31 UKS Mickiewicz Kluczbork - M-GOKiS Praszka I Panek Bogdan II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-01-31 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Mickiewicz Kluczbork I Zabłotni Sabina II Wydra Tomasz Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-06 pauzuje - UKS Mickiewicz Kluczbork I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-06 M-GOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Kowalik Marta II Sroślak Jolanta Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-06 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ NYSA I Topolnicki Kacper II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-02-07 UKS Strzelce Opolskie - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Szkudlarek Krzysztof II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-02-07 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Pragłowski Wojciech II Hrycaj Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-02-07 UKS Strzelce Opolskie - UKS AMS Opole I Hrycaj Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-08 AZS Stal PWSZ NYSA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Sajdak Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2021-02-09 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS Stal PWSZ NYSA I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-02-10 M-GOKiS Praszka - UKS Strzelce Opolskie I Pilichowski Mariusz II Setlak Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-02-13 AZS Stal PWSZ NYSA - M-GOKiS Praszka I Chudy Patrycja II Sajdak Tomasz Sekretarz Kliś Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-13 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-02-14 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ NYSA I Wydra Tomasz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2021-02-14 AZS Stal PWSZ Nysa - UKS Strzelce Opolskie I Kowalik Marta II Setlak Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-02-14 UKS Mickiewicz Kluczbork - UKS Strzelce Opolskie I Kaflowski Marek II Panek Bogdan Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2021-02-16 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Mickiewicz Kluczbork I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-02-21 MGOKiS Praszka - UKS AMS Opole I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-21 UKS AMS Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-21 AZS Stal PWSZ Nysa - MGOKiS Praszka I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-21 MGOKiS Praszka - UKS AMS Opole I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-02-28 MMKS Kędzierzyn Koźle - UKS AMS Opole I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-02-28 UKS AMS Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2021-02-28 AZS Stal PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn Koźle I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2021-02-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS AMS Opole I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-03-20 11:00 LTS Feniks Leżajsk - UKS Budowlanka Toruń I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 15:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 17:00 JKS Spartakus Jawor - RCS Czarni Radom I Pragłowski Wojciech II Wydra Tomasz Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 JKS Spartakus Jawor - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 12:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - RCS Czarni Radom I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • NTSK Nysa
  • ECO AZS Uni Opole
  • PV Volley Krapkowice
  • ECO AZS UNI II Opole
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • MMKS Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • ECO UNI Opole
  • KS Miraż Głubczyce
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • NTSK Nysa
  • PV Volley Krapkowice
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • NTSK Nysa
  • Uni Opole II
  • MMKS Kędzierzyn-Koźle
  • Uni Opole
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • Enea Energetyk Poznań
  • ECO UNI Opole
  • PV Volley Krapkowice
  • UKS Jedynka Niemodlin
  • STS Sandecja Nowy Sącz
  • GKS Wieżyca 2011 Stężyca
  • #VolleyWrocław
1 2020-10-10 NTSK Nysa - LUKS Sukces Komprachcice I Setlak Marek II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-10-10 PV Volley Krapkowice - UKS Jedynka Kluczbork I Olender Jerzy II Kowalik Marta Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-10-17 ECO AZS UNI II Opole - PV Volley Krapkowice I Sroślak Jolanta II Topolnicki Kacper Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-10-17 MMKS Kędzierzyn-Koźle - NTSK Nysa I Pragłowski Wojciech II Olender Jerzy Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-10-18 LUKS Sukces Komprachcice - ECO AZS Uni Opole I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-10-28 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Szydełko Aleksandra II Olender Jerzy Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-10-31 ECO AZS Uni Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Zabłotni Sabina II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-02 ECO AZS Uni Opole - ECO AZS UNI II Opole I Hrycaj Tomasz II Gliński Józef Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-07 MMKS Kędzierzyn-Koźle - PV Volley Krapkowice I Topolnicki Kacper II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-08 KS Miraż Głubczyce - NTSK Nysa I Sajdak Tomasz II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-09 UKS Jedynka Kluczbork - ECO AZS UNI II Opole I Ziółkowski Przemysław II Pilichowski Mariusz Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-11-14 ECO AZS UNI II Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-11-15 ECO UNI Opole - KS Miraż Głubczyce I Zabłotni Sabina II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-11-16 ECO UNI Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Wydra Tomasz II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-11-18 PV Volley Krapkowice - NTSK Nysa I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-11-19 LUKS Sukces Komprachcice - PV Volley Krapkowice I Wydra Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-11-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ECO AZS UNI II Opole I Wydra Tomasz II Olender Jerzy Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-11-22 KS Miraż Głubczyce - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-22 PV Volley Krapkowice - NTSK Nysa I Pragłowski Wojciech II Topolnicki Kacper Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2020-11-22 ECO AZS Uni Opole - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Gliński Józef Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-11-25 ECO AZS UNI II Opole - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Wydra Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2020-11-27 NTSK Nysa - ECO AZS Uni Opole I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-29 ECO UNI Opole - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2020-11-29 KS Miraż Głubczyce - UKS Jedynka Kluczbork I Iwański Kamil II Kliś Grzegorz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-30 UKS Jedynka Kluczbork - ECO UNI Opole I Konieczny Sebastian II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2020-12-05 LUKS Sukces Komprachcice - NTSK Nysa I Cygler Radosław II Kliś Grzegorz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2020-12-05 ECO AZS UNI II Opole - ECO AZS Uni Opole I Iwański Kamil II Setlak Marek Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-12-06 UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-06 PV Volley Krapkowice - KS Miraż Głubczyce I Kliś Grzegorz II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-12-06 NTSK Nysa - ECO UNI Opole I Dudek Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-12-09 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork I Hrycaj Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2020-12-12 PV Volley Krapkowice - ECO AZS UNI II Opole I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2020-12-12 NTSK Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Zabłotni Sabina Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-12-13 LUKS Sukces Komprachcice - ECO UNI Opole I Sroślak Jolanta II Wydra Tomasz Sekretarz Wanecki Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-13 NTSK Nysa - KS Miraż Głubczyce I Zabłotni Sabina II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2020-12-13 PV Volley Krapkowice - UKS Jedynka Kluczbork I Sroślak Jolanta II Szydełko Aleksandra Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2020-12-15 ECO AZS Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Wydra Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-16 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-12-17 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Pilichowski Mariusz II Krakowiak Marcin Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2020-12-19 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ECO AZS Uni Opole I Setlak Marek II Topolnicki Kacper Sekretarz Wydra Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2020-12-19 LUKS Sukces Komprachcice - PV Volley Krapkowice I Dudek Marek II Chudy Patrycja Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2020-12-19 ECO AZS UNI II Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Zabłotni Sabina II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2020-12-20 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Kliś Grzegorz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-12-20 UKS Jedynka Kluczbork - NTSK Nysa I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-12-20 KS Miraż Głubczyce - ECO UNI Opole I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-01-05 UKS Jedynka Kluczbork - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Ziółkowski Przemysław II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2021-01-09 UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice I Pilichowski Mariusz II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-14 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Kowalik Marta II Baniak Bartłomiej Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2021-01-15 ECO AZS Uni Opole - NTSK Nysa I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-01-17 LUKS Sukces Komprachcice - KS Miraż Głubczyce I Setlak Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-20 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Cygler Radosław II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2021-01-23 UKS Jedynka Kluczbork - ECO AZS Uni Opole I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-01-23 LUKS Sukces Komprachcice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-24 LUKS Sukces Komprachcice - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Setlak Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2021-01-24 ECO UNI Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Kowalik Marta II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-30 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Krakowiak Marcin II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-01-31 KS Miraż Głubczyce - PV Volley Krapkowice I Kliś Grzegorz II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2021-01-31 PV Volley Krapkowice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
39 2021-02-03 PV Volley Krapkowice - ECO AZS Uni Opole I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2021-02-06 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Kliś Grzegorz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2021-02-06 MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS Jedynka Kluczbork I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2021-02-06 LUKS Sukces Komprachcice - ECO AZS UNI II Opole I Gliński Józef II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-07 NTSK Nysa - LUKS Sukces Komprachcice I Sajdak Tomasz II Kliś Grzegorz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-07 UKS Jedynka Kluczbork - KS Miraż Głubczyce I Kaflowski Marek II Poznański Tomasz Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-09 PV Volley Krapkowice - ECO UNI Opole I Poznański Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2021-02-13 ECO AZS UNI II Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2021-02-13 UKS Jedynka Kluczbork - NTSK Nysa I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-02-14 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-14 ECO UNI Opole - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Topolnicki Kacper Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2021-02-20 ECO AZS Uni Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Setlak Marek II Gliński Józef Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2021-02-20 NTSK Nysa - ECO AZS UNI II Opole I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Kliś Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
42 2021-02-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle - LUKS Sukces Komprachcice I Topolnicki Kacper II Wydra Tomasz Sekretarz Szkudlarek Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-26 ECO AZS Uni Opole - PV Volley Krapkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-26 NTSK Nysa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-27 Uni Opole II - Uni Opole I Szkudlarek Krzysztof II Pragłowski Wojciech Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-27 NTSK Nysa - UKS Jedynka Niemodlin I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle - LUKS Sukces Komprachcice I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 PV Volley Krapkowice - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - finał I Jakimów Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Cygler Radosław Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 ECO AZS Uni Opole - NTSK Nysa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - finał I Szydełko Aleksandra II Jakimów Krzysztof Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle - Uni Opole II I Cygler Radosław II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-02-28 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-02-28 LUKS Sukces Komprachcice - Uni Opole II I Sroślak Jolanta II Wydra Tomasz Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-02-28 pauzuje - ECO AZS Uni Opole I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-02-28 Uni Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Wydra Tomasz II Sroślak Jolanta Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-03-20 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - STS Sandecja Nowy Sącz I Kaflowski Marek II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 12:00 Enea Energetyk Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 14:00 ECO UNI Opole - #VolleyWrocław I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 ECO UNI Opole - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Bartłomiejczak Marcin II Pragłowski Wojciech Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 12:00 Enea Energetyk Poznań - #VolleyWrocław I Pragłowski Wojciech II Bartłomiejczak Marcin Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Strzelce Opolskie
  • NKS Start Namysłów
  • AZS Stal PWSZ NYSA
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • AZS Stal PWSZ NYSA
  • UKS Strzelce Opolskie
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • M-GOKiS Praszka
  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Strzelce Opolskie
  • MGOKiS Praszka
  • MMKS Kędzierzyn Koźle
  • UKS AMS Opole
  • AZS Stal PWSZ Nysa
  • LTS Feniks Leżajsk
  • JKS Spartakus Jawor
  • UKS Budowlanka Toruń
  • UKS 13 LO 7 Zielona Góra
  • RCS Czarni Radom
1 2020-11-07 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-07 AZS Stal PWSZ NYSA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-07 UKS Strzelce Opolskie - M-GOKiS Praszka I Pilichowski Mariusz II Sroślak Jolanta Sekretarz Kowalik Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-08 UKS Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork I Sroślak Jolanta II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-11-14 pauzuje - UKS Strzelce Opolskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-14 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-15 NKS Start Namysłów - UKS Strzelce Opolskie I Kaflowski Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-21 UKS Strzelce Opolskie - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Topolnicki Kacper Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-21 M-GOKiS Praszka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-11-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - NKS Start Namysłów I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2020-11-28 17:00 UKS Mickiewicz Kluczbork - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - M-GOKiS Praszka I Szydełko Aleksandra II Pragłowski Wojciech Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-12-05 UKS Mickiewicz Kluczbork - NKS Start Namysłów I Wydra Tomasz II Topolnicki Kacper Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-05 M-GOKiS Praszka - AZS Stal PWSZ NYSA I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-12-05 pauzuje - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-12-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Szkudlarek Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-12-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Jakimów Krzysztof Sekretarz Gołąbek Sławomir L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-12 pauzuje - AZS Stal PWSZ NYSA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-12-13 NKS Start Namysłów - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Ziółkowski Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-12-16 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Mickiewicz Kluczbork I Dudek Marek II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2020-12-16 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Szkudlarek Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2020-12-19 M-GOKiS Praszka - UKS Mickiewicz Kluczbork I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-12-19 UKS Strzelce Opolskie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-12-19 AZS Stal PWSZ NYSA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Iwański Kamil II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-12-20 UKS Strzelce Opolskie - NKS Start Namysłów I Hrycaj Tomasz II Sroślak Jolanta Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2020-12-20 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2020-12-20 UKS Strzelce Opolskie - MGOKiS Praszka I Dudek Marek II Olender Jerzy Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2020-12-20 MGOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Olender Jerzy II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-09 pauzuje - M-GOKiS Praszka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-01-10 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS Stal PWSZ NYSA I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-01-13 UKS Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pilichowski Mariusz II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-01-15 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ NYSA I Szydełko Aleksandra II Wydra Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-01-17 UKS Mickiewicz Kluczbork - UKS Strzelce Opolskie I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-19 NKS Start Namysłów - AZS Stal PWSZ NYSA I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-01-20 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Strzelce Opolskie I Iwański Kamil II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-01-23 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ NYSA I Pragłowski Wojciech II Olender Jerzy Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2021-01-24 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Strzelce Opolskie I Cygler Radosław II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2021-01-24 NKS Start Namysłów - UKS Mickiewicz Kluczbork I Wydra Tomasz II Zabłotni Sabina Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-01-28 AZS Stal PWSZ NYSA - NKS Start Namysłów I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-01-31 UKS Mickiewicz Kluczbork - M-GOKiS Praszka I Panek Bogdan II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-01-31 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Mickiewicz Kluczbork I Zabłotni Sabina II Wydra Tomasz Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-06 pauzuje - UKS Mickiewicz Kluczbork I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-06 M-GOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Kowalik Marta II Sroślak Jolanta Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-06 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ NYSA I Topolnicki Kacper II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-02-07 UKS Strzelce Opolskie - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Szkudlarek Krzysztof II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-02-07 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Pragłowski Wojciech II Hrycaj Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-02-07 UKS Strzelce Opolskie - UKS AMS Opole I Hrycaj Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-08 AZS Stal PWSZ NYSA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Sajdak Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2021-02-09 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS Stal PWSZ NYSA I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-02-10 M-GOKiS Praszka - UKS Strzelce Opolskie I Pilichowski Mariusz II Setlak Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-02-13 AZS Stal PWSZ NYSA - M-GOKiS Praszka I Chudy Patrycja II Sajdak Tomasz Sekretarz Kliś Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-13 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-02-14 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ NYSA I Wydra Tomasz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2021-02-14 AZS Stal PWSZ Nysa - UKS Strzelce Opolskie I Kowalik Marta II Setlak Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-02-14 UKS Mickiewicz Kluczbork - UKS Strzelce Opolskie I Kaflowski Marek II Panek Bogdan Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2021-02-16 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Mickiewicz Kluczbork I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-02-21 MGOKiS Praszka - UKS AMS Opole I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-21 UKS AMS Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-21 AZS Stal PWSZ Nysa - MGOKiS Praszka I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-21 MGOKiS Praszka - UKS AMS Opole I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-02-28 MMKS Kędzierzyn Koźle - UKS AMS Opole I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-02-28 UKS AMS Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2021-02-28 AZS Stal PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn Koźle I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2021-02-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS AMS Opole I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-03-20 11:00 LTS Feniks Leżajsk - UKS Budowlanka Toruń I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 15:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 17:00 JKS Spartakus Jawor - RCS Czarni Radom I Pragłowski Wojciech II Wydra Tomasz Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 JKS Spartakus Jawor - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 12:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - RCS Czarni Radom I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • NTSK Nysa
  • ECO AZS Uni Opole
  • PV Volley Krapkowice
  • ECO AZS UNI II Opole
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • MMKS Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • ECO UNI Opole
  • KS Miraż Głubczyce
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • NTSK Nysa
  • PV Volley Krapkowice
  • UKS Jedynka Kluczbork
  • NTSK Nysa
  • Uni Opole II
  • MMKS Kędzierzyn-Koźle
  • Uni Opole
  • LUKS Sukces Komprachcice
  • UKS Chemik SMS Olsztyn
  • Enea Energetyk Poznań
  • ECO UNI Opole
  • PV Volley Krapkowice
  • UKS Jedynka Niemodlin
  • STS Sandecja Nowy Sącz
  • GKS Wieżyca 2011 Stężyca
  • #VolleyWrocław
1 2020-10-10 NTSK Nysa - LUKS Sukces Komprachcice I Setlak Marek II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-10-10 PV Volley Krapkowice - UKS Jedynka Kluczbork I Olender Jerzy II Kowalik Marta Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-10-17 ECO AZS UNI II Opole - PV Volley Krapkowice I Sroślak Jolanta II Topolnicki Kacper Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-10-17 MMKS Kędzierzyn-Koźle - NTSK Nysa I Pragłowski Wojciech II Olender Jerzy Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-10-18 LUKS Sukces Komprachcice - ECO AZS Uni Opole I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-10-28 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Szydełko Aleksandra II Olender Jerzy Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-10-31 ECO AZS Uni Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Zabłotni Sabina II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-02 ECO AZS Uni Opole - ECO AZS UNI II Opole I Hrycaj Tomasz II Gliński Józef Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-07 MMKS Kędzierzyn-Koźle - PV Volley Krapkowice I Topolnicki Kacper II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-08 KS Miraż Głubczyce - NTSK Nysa I Sajdak Tomasz II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-09 UKS Jedynka Kluczbork - ECO AZS UNI II Opole I Ziółkowski Przemysław II Pilichowski Mariusz Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-11-14 ECO AZS UNI II Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-11-15 ECO UNI Opole - KS Miraż Głubczyce I Zabłotni Sabina II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-11-16 ECO UNI Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Wydra Tomasz II Kowalik Marta Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-11-18 PV Volley Krapkowice - NTSK Nysa I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2020-11-19 LUKS Sukces Komprachcice - PV Volley Krapkowice I Wydra Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-11-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ECO AZS UNI II Opole I Wydra Tomasz II Olender Jerzy Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-11-22 KS Miraż Głubczyce - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-22 PV Volley Krapkowice - NTSK Nysa I Pragłowski Wojciech II Topolnicki Kacper Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2020-11-22 ECO AZS Uni Opole - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Gliński Józef Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-11-25 ECO AZS UNI II Opole - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Wydra Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2020-11-27 NTSK Nysa - ECO AZS Uni Opole I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-29 ECO UNI Opole - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2020-11-29 KS Miraż Głubczyce - UKS Jedynka Kluczbork I Iwański Kamil II Kliś Grzegorz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-30 UKS Jedynka Kluczbork - ECO UNI Opole I Konieczny Sebastian II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2020-12-05 LUKS Sukces Komprachcice - NTSK Nysa I Cygler Radosław II Kliś Grzegorz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2020-12-05 ECO AZS UNI II Opole - ECO AZS Uni Opole I Iwański Kamil II Setlak Marek Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-12-06 UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-06 PV Volley Krapkowice - KS Miraż Głubczyce I Kliś Grzegorz II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-12-06 NTSK Nysa - ECO UNI Opole I Dudek Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-12-09 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork I Hrycaj Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2020-12-12 PV Volley Krapkowice - ECO AZS UNI II Opole I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2020-12-12 NTSK Nysa - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Zabłotni Sabina Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-12-13 LUKS Sukces Komprachcice - ECO UNI Opole I Sroślak Jolanta II Wydra Tomasz Sekretarz Wanecki Dawid L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-13 NTSK Nysa - KS Miraż Głubczyce I Zabłotni Sabina II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2020-12-13 PV Volley Krapkowice - UKS Jedynka Kluczbork I Sroślak Jolanta II Szydełko Aleksandra Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2020-12-15 ECO AZS Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Wydra Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-16 NTSK Nysa - UKS Jedynka Kluczbork I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-12-17 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Pilichowski Mariusz II Krakowiak Marcin Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2020-12-19 MMKS Kędzierzyn-Koźle - ECO AZS Uni Opole I Setlak Marek II Topolnicki Kacper Sekretarz Wydra Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2020-12-19 LUKS Sukces Komprachcice - PV Volley Krapkowice I Dudek Marek II Chudy Patrycja Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2020-12-19 ECO AZS UNI II Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Zabłotni Sabina II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2020-12-20 PV Volley Krapkowice - LUKS Sukces Komprachcice I Kliś Grzegorz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-12-20 UKS Jedynka Kluczbork - NTSK Nysa I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-12-20 KS Miraż Głubczyce - ECO UNI Opole I Sajdak Tomasz II Iwański Kamil Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-01-05 UKS Jedynka Kluczbork - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Ziółkowski Przemysław II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
31 2021-01-09 UKS Jedynka Kluczbork - LUKS Sukces Komprachcice I Pilichowski Mariusz II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-14 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Kowalik Marta II Baniak Bartłomiej Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
33 2021-01-15 ECO AZS Uni Opole - NTSK Nysa I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-01-17 LUKS Sukces Komprachcice - KS Miraż Głubczyce I Setlak Marek II Zabłotni Sabina Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-20 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Cygler Radosław II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2021-01-23 UKS Jedynka Kluczbork - ECO AZS Uni Opole I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-01-23 LUKS Sukces Komprachcice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-24 LUKS Sukces Komprachcice - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Setlak Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2021-01-24 ECO UNI Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Kowalik Marta II Sroślak Jolanta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-30 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Krakowiak Marcin II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-01-31 KS Miraż Głubczyce - PV Volley Krapkowice I Kliś Grzegorz II Dudek Marek Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
32 2021-01-31 PV Volley Krapkowice - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
39 2021-02-03 PV Volley Krapkowice - ECO AZS Uni Opole I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
34 2021-02-06 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I Kliś Grzegorz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
35 2021-02-06 MMKS Kędzierzyn-Koźle - UKS Jedynka Kluczbork I Setlak Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Kaflowski Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
36 2021-02-06 LUKS Sukces Komprachcice - ECO AZS UNI II Opole I Gliński Józef II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-07 NTSK Nysa - LUKS Sukces Komprachcice I Sajdak Tomasz II Kliś Grzegorz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-07 UKS Jedynka Kluczbork - KS Miraż Głubczyce I Kaflowski Marek II Poznański Tomasz Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-09 PV Volley Krapkowice - ECO UNI Opole I Poznański Tomasz II Pilichowski Mariusz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
37 2021-02-13 ECO AZS UNI II Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
38 2021-02-13 UKS Jedynka Kluczbork - NTSK Nysa I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-02-14 LUKS Sukces Komprachcice - UKS Jedynka Kluczbork I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-14 ECO UNI Opole - NTSK Nysa I Kaflowski Marek II Topolnicki Kacper Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
40 2021-02-20 ECO AZS Uni Opole - UKS Jedynka Kluczbork I Setlak Marek II Gliński Józef Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
41 2021-02-20 NTSK Nysa - ECO AZS UNI II Opole I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Kliś Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
42 2021-02-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle - LUKS Sukces Komprachcice I Topolnicki Kacper II Wydra Tomasz Sekretarz Szkudlarek Krzysztof L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-26 ECO AZS Uni Opole - PV Volley Krapkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-26 NTSK Nysa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - PV Volley Krapkowice I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2021-02-27 Uni Opole II - Uni Opole I Szkudlarek Krzysztof II Pragłowski Wojciech Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-27 NTSK Nysa - UKS Jedynka Niemodlin I Pilichowski Mariusz II Kaflowski Marek Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2021-02-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle - LUKS Sukces Komprachcice I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 PV Volley Krapkowice - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - finał I Jakimów Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2021-02-27 Uni Opole - LUKS Sukces Komprachcice I Iwański Kamil II Cygler Radosław Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 ECO AZS Uni Opole - NTSK Nysa I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 UKS Jedynka Kluczbork - finał I Szydełko Aleksandra II Jakimów Krzysztof Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-27 MMKS Kędzierzyn-Koźle - Uni Opole II I Cygler Radosław II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-02-28 NTSK Nysa - PV Volley Krapkowice I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-02-28 LUKS Sukces Komprachcice - Uni Opole II I Sroślak Jolanta II Wydra Tomasz Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-02-28 pauzuje - ECO AZS Uni Opole I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-02-28 Uni Opole - MMKS Kędzierzyn-Koźle I Wydra Tomasz II Sroślak Jolanta Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-03-20 10:00 UKS Chemik SMS Olsztyn - STS Sandecja Nowy Sącz I Kaflowski Marek II Kowalik Marta Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 12:00 Enea Energetyk Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 14:00 ECO UNI Opole - #VolleyWrocław I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Cygler Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 ECO UNI Opole - GKS Wieżyca 2011 Stężyca I Bartłomiejczak Marcin II Pragłowski Wojciech Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 12:00 Enea Energetyk Poznań - #VolleyWrocław I Pragłowski Wojciech II Bartłomiejczak Marcin Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony

pozostałe

  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Strzelce Opolskie
  • NKS Start Namysłów
  • AZS Stal PWSZ NYSA
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • AZS Stal PWSZ NYSA
  • UKS Strzelce Opolskie
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • M-GOKiS Praszka
  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Strzelce Opolskie
  • MGOKiS Praszka
  • MMKS Kędzierzyn Koźle
  • UKS AMS Opole
  • AZS Stal PWSZ Nysa
  • LTS Feniks Leżajsk
  • JKS Spartakus Jawor
  • UKS Budowlanka Toruń
  • UKS 13 LO 7 Zielona Góra
  • RCS Czarni Radom
1 2020-11-07 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-07 AZS Stal PWSZ NYSA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-07 UKS Strzelce Opolskie - M-GOKiS Praszka I Pilichowski Mariusz II Sroślak Jolanta Sekretarz Kowalik Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-08 UKS Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork I Sroślak Jolanta II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-11-14 pauzuje - UKS Strzelce Opolskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-14 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-15 NKS Start Namysłów - UKS Strzelce Opolskie I Kaflowski Marek II Hrycaj Tomasz Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-21 UKS Strzelce Opolskie - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Topolnicki Kacper Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-21 M-GOKiS Praszka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
1 2020-11-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - NKS Start Namysłów I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2020-11-28 17:00 UKS Mickiewicz Kluczbork - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - M-GOKiS Praszka I Szydełko Aleksandra II Pragłowski Wojciech Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2020-12-05 UKS Mickiewicz Kluczbork - NKS Start Namysłów I Wydra Tomasz II Topolnicki Kacper Sekretarz Konieczny Sebastian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-05 M-GOKiS Praszka - AZS Stal PWSZ NYSA I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-12-05 pauzuje - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-12-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Szkudlarek Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-12-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Jakimów Krzysztof Sekretarz Gołąbek Sławomir L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-12 pauzuje - AZS Stal PWSZ NYSA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-12-13 NKS Start Namysłów - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Krakowiak Marcin II Konieczny Sebastian Sekretarz Ziółkowski Przemysław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-12-16 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Mickiewicz Kluczbork I Dudek Marek II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2020-12-16 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Szkudlarek Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2020-12-19 M-GOKiS Praszka - UKS Mickiewicz Kluczbork I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-12-19 UKS Strzelce Opolskie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-12-19 AZS Stal PWSZ NYSA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Iwański Kamil II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2020-12-20 UKS Strzelce Opolskie - NKS Start Namysłów I Hrycaj Tomasz II Sroślak Jolanta Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2020-12-20 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2020-12-20 UKS Strzelce Opolskie - MGOKiS Praszka I Dudek Marek II Olender Jerzy Sekretarz Cygler Radosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2020-12-20 MGOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Olender Jerzy II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-09 pauzuje - M-GOKiS Praszka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-01-10 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS Stal PWSZ NYSA I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-01-13 UKS Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pilichowski Mariusz II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2021-01-15 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ NYSA I Szydełko Aleksandra II Wydra Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-01-17 UKS Mickiewicz Kluczbork - UKS Strzelce Opolskie I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-01-19 NKS Start Namysłów - AZS Stal PWSZ NYSA I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-01-20 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Strzelce Opolskie I Iwański Kamil II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-01-23 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ NYSA I Pragłowski Wojciech II Olender Jerzy Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2021-01-24 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Strzelce Opolskie I Cygler Radosław II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2021-01-24 NKS Start Namysłów - UKS Mickiewicz Kluczbork I Wydra Tomasz II Zabłotni Sabina Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-01-28 AZS Stal PWSZ NYSA - NKS Start Namysłów I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-01-31 UKS Mickiewicz Kluczbork - M-GOKiS Praszka I Panek Bogdan II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-01-31 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Mickiewicz Kluczbork I Zabłotni Sabina II Wydra Tomasz Sekretarz Bartłomiejczak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-06 pauzuje - UKS Mickiewicz Kluczbork I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-06 M-GOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Kowalik Marta II Sroślak Jolanta Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-06 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ NYSA I Topolnicki Kacper II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-02-07 UKS Strzelce Opolskie - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Szkudlarek Krzysztof II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2021-02-07 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Pragłowski Wojciech II Hrycaj Tomasz Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2021-02-07 UKS Strzelce Opolskie - UKS AMS Opole I Hrycaj Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Baniak Jan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-02-08 AZS Stal PWSZ NYSA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Cygler Radosław II Dudek Marek Sekretarz Sajdak Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2021-02-09 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS Stal PWSZ NYSA I Ziółkowski Przemysław II Konieczny Sebastian Sekretarz Krakowiak Marcin L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-02-10 M-GOKiS Praszka - UKS Strzelce Opolskie I Pilichowski Mariusz II Setlak Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-02-13 AZS Stal PWSZ NYSA - M-GOKiS Praszka I Chudy Patrycja II Sajdak Tomasz Sekretarz Kliś Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-13 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-02-14 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ NYSA I Wydra Tomasz II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2021-02-14 AZS Stal PWSZ Nysa - UKS Strzelce Opolskie I Kowalik Marta II Setlak Marek Sekretarz Pilichowski Mariusz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-02-14 UKS Mickiewicz Kluczbork - UKS Strzelce Opolskie I Kaflowski Marek II Panek Bogdan Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2021-02-16 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Mickiewicz Kluczbork I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-02-21 MGOKiS Praszka - UKS AMS Opole I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-21 UKS AMS Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-21 AZS Stal PWSZ Nysa - MGOKiS Praszka I Ziółkowski Przemysław II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-21 MGOKiS Praszka - UKS AMS Opole I Krakowiak Marcin II Ziółkowski Przemysław Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-02-28 MMKS Kędzierzyn Koźle - UKS AMS Opole I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2021-02-28 UKS AMS Opole - AZS Stal PWSZ Nysa I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2021-02-28 AZS Stal PWSZ Nysa - MMKS Kędzierzyn Koźle I Sajdak Tomasz II Dudek Marek Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2021-02-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS AMS Opole I Dudek Marek II Sajdak Tomasz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-03-20 11:00 LTS Feniks Leżajsk - UKS Budowlanka Toruń I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 15:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 17:00 JKS Spartakus Jawor - RCS Czarni Radom I Pragłowski Wojciech II Wydra Tomasz Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 JKS Spartakus Jawor - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 12:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - RCS Czarni Radom I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony