Przeglądanie meczów
pozostałe
- Uni Opole
- LUKS Sukces Komprachcice
- Cocon Korona Olesno
- ECO UNI Opole
- NTSK Nysa
- UKS Jedynka Kluczbork
- ECO UNI Opole
- #VolleyWrocław
- Volley Dąbrowa Górnicza
- ECO Uni Opole I
- #VolleyWrocław
- JKS SMS Jastrzębie
- VK UP OLOMOUC
- NTSK Nysa
- UKS Jedynka Kluczbork
- ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
- UKS Lider Konstantynów Łódzki
N/A | 2023-09-15 15:00 | Uni Opole | - | pauzuje | I Gruszczyński Michał | II Wanecki Dawid | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-16 15:00 | Uni Opole | - | pauzuje | I Szydełko Aleksandra | II Gruszczyński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-23 | Uni Opole | - | VK UP OLOMOUC | I Gruszczyński Michał | II Gruszczyński Kacper | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 9:30 | LUKS Sukces Komprachcice | - | turniej | I Surdyka Michał | II Olender Jerzy | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 | Cocon Korona Olesno | - | turniej | I Stach Wojciech | II Lis Colett | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Cygler Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Juszczyszyn Tomasz | II Gowin Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I Lis Colett | L II Surdyka Michał |
1 | 2024-01-06 11:00 | ECO UNI Opole | - | NTSK Nysa | I Jochem Dawid | II Hrycaj Tomasz | Sekretarz Kornelak Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-01-06 14:00 | NTSK Nysa | - | UKS Jedynka Kluczbork | I Kaflowski Marek | II Gruszczyński Kacper | Sekretarz Gliński Józef | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-01-07 16:00 | UKS Jedynka Kluczbork | - | ECO UNI Opole | I Topolnicki Kacper | II Lis Colett | Sekretarz Baniak Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-01 15:00 | ECO UNI Opole | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Wanecki Dawid | II Jochem Dawid | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 17:30 | #VolleyWrocław | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Jochem Dawid | II Wanecki Dawid | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-02 12:30 | ECO UNI Opole | - | #VolleyWrocław | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-03 10:00 | #VolleyWrocław | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Topolnicki Kacper | II Wydra Tomasz | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 12:30 | ECO UNI Opole | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Wydra Tomasz | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 16:00 | ECO Uni Opole I | - | JKS SMS Jastrzębie | I Hrycaj Tomasz | II Hranko Kateryna | Sekretarz Jakimów Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 18:00 | #VolleyWrocław | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Hranko Kateryna | II Hrycaj Tomasz | Sekretarz Jakimów Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Wojtas Grzegorz | II Wydra Tomasz | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 11:30 | ECO Uni Opole I | - | #VolleyWrocław | I Wydra Tomasz | II Wojtas Grzegorz | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 16:30 | #VolleyWrocław | - | JKS SMS Jastrzębie | I Topolnicki Kacper | II Kalarus Jakub | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 18:00 | ECO Uni Opole I | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Kalarus Jakub | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Stal Nysa
- Atlantis Opolska Liga Siatkówki
- AS Stal Nysa
- TAURON AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- AS Stal Nysa
- AS Kronospan Strzelce Op. I
- KKS MICKIEWICZ Kluczbork
- Liga Amatorska Kędzierzyn-Koźle
- KKS MICKIEWICZ Kluczbork
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Volley Concept Katowice
- KS Wifama Łódź
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- AS Stal Nysa
- SKS Tęcza Krosno Odrzańskie
- Tauron Norwid Częstochowa
- BTS Elektros Bolesławiec
1 | 2023-09-09 | turniej | - | pauzuje | I Baniak Jan | II Hranko Kateryna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-30 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-01 10:00 | Atlantis Opolska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Hrycaj Tomasz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-01 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Kliś Grzegorz | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-07 | Stal Nysa | - | turniej | I Gołąbek Sławomir | II Bartłomiejczak Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I Jochem Dawid | L II Gmernicki Jacek |
2 | 2023-10-08 | Stal Nysa | - | turniej | I Gruszczyński Michał | II Wanecki Dawid | Sekretarz nieobsadzony | L I Gruszczyński Kacper | L II Gmernicki Jacek |
1 | 2023-10-28 11:00 | TAURON AS Stal Nysa | - | turniej | I Kornelak Radosław | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-28 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Gmernicki Jacek | II Dwojak Monika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-28 16:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Sawlewicz Mariusz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-10-28 16:00 | turniej | - | pauzuje | I Dwojak Monika | II Gmernicki Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-29 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kliś Grzegorz | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-29 11:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Jakimów Krzysztof | II Kliś Grzegorz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2023-12-08 | turniej | - | turniej | I Stach Wojciech | II Surdyka Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz Juszczyszyn Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-13 10:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Odwrot Dominik | II Cygler Radosław | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-01-13 14:00 | AS Stal Nysa | - | AS Kronospan Strzelce Op. I | I Jochem Dawid | II Kornelak Radosław | Sekretarz Hranko Kateryna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-01-13 12:00 | AS Stal Nysa | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Cygler Radosław | II Odwrot Dominik | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-01-13 16:00 | AS Kronospan Strzelce Op. I | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Kornelak Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-01-13 | turniej | - | turniej | I Topolnicki Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-14 | pauzuje | - | turniej | I Juszczyszyn Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-01-14 11:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | AS Kronospan Strzelce Op. I | I Jochem Dawid | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Wanecki Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-01-14 13:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | AS Stal Nysa | I Wanecki Dawid | II Jochem Dawid | Sekretarz Topolnicki Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-01 15:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | UKS Volley Concept Katowice | I Hranko Kateryna | II Surdyka Michał | Sekretarz Kalarus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 17:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | KS Wifama Łódź | I Surdyka Michał | II Hranko Kateryna | Sekretarz Kalarus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 11:00 | UKS Volley Concept Katowice | - | KS Wifama Łódź | I Jakimów Krzysztof | II Szydełko Aleksandra | Sekretarz Kubicka Katrin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-02 13:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Szydełko Aleksandra | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Kubicka Katrin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 11:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Volley Concept Katowice | I Jakimów Krzysztof | II Gruszczyński Michał | Sekretarz Stach Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 13:00 | KS Wifama Łódź | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Gruszczyński Michał | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Stach Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-05 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Wojtas Grzegorz | II Kalarus Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 15:30 | AS Stal Nysa | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kliś Grzegorz | II Dudek Marek | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 17:30 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Dudek Marek | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 | pauzuje | - | turniej | I Lis Colett | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 10:00 | AS Stal Nysa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Jakimów Krzysztof | II Hranko Kateryna | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 12:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dudek Marek | II Cygler Radosław | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 12:00 | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | AS Stal Nysa | I Hranko Kateryna | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-12 16:00 | AS Stal Nysa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Dudek Marek | L I Dwojak Monika | L II Sajdak Tomasz |
2 | 2024-04-12 18:00 | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | - | BTS Elektros Bolesławiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Dudek Marek | L I Dwojak Monika | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-13 14:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | BTS Elektros Bolesławiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Odwrot Dominik | L I Gowin Bartosz | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-13 9:30 | pauzuje | - | turniej | I Kaflowski Marek | II Olender Jerzy | Sekretarz Surdyka Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-13 16:00 | AS Stal Nysa | - | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Odwrot Dominik | L I Gowin Bartosz | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-14 10:00 | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Tauron Norwid Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I Dwojak Monika | L II Odwrot Dominik |
1 | 2024-04-14 10:00 | pauzuje | - | turniej | I nieobsadzony | II Sajdak Tomasz | Sekretarz Zborowski Mirosław | L I Juszczyszyn Tomasz | L II Hrycaj Tomasz |
1 | 2024-04-14 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kaflowski Marek | II Olender Jerzy | Sekretarz Surdyka Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-14 12:00 | BTS Elektros Bolesławiec | - | AS Stal Nysa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I Dwojak Monika | L II Odwrot Dominik |
1 | 2024-04-20 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Jochem Dawid | II Szkudlarek Krzysztof | Sekretarz Sawlewicz Mariusz | L I Kornelak Radosław | L II Wydra Tomasz |
1 | 2024-04-20 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Dudek Marek | II Iwański Kamil | Sekretarz Gowin Bartosz | L I Topolnicki Kacper | L II Gruszczyński Kacper |
1 | 2024-04-21 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Hrycaj Tomasz | II Kaflowski Marek | Sekretarz Wojtas Grzegorz | L I Juszczyszyn Tomasz | L II Zborowski Mirosław |
N/A | 2024-04-28 9:00 | Liga Amatorska Kędzierzyn-Koźle | - | pauzuje | I Jochem Dawid | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-28 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Jakimów Krzysztof | II Juszczyszyn Tomasz | Sekretarz Wysowski Michał | L I Topolnicki Kacper | L II |
- Uni Opole
- LUKS Sukces Komprachcice
- Cocon Korona Olesno
- ECO UNI Opole
- NTSK Nysa
- UKS Jedynka Kluczbork
- ECO UNI Opole
- #VolleyWrocław
- Volley Dąbrowa Górnicza
- ECO Uni Opole I
- #VolleyWrocław
- JKS SMS Jastrzębie
- VK UP OLOMOUC
- NTSK Nysa
- UKS Jedynka Kluczbork
- ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
- UKS Lider Konstantynów Łódzki
N/A | 2023-09-15 15:00 | Uni Opole | - | pauzuje | I Gruszczyński Michał | II Wanecki Dawid | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-16 15:00 | Uni Opole | - | pauzuje | I Szydełko Aleksandra | II Gruszczyński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-23 | Uni Opole | - | VK UP OLOMOUC | I Gruszczyński Michał | II Gruszczyński Kacper | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 9:30 | LUKS Sukces Komprachcice | - | turniej | I Surdyka Michał | II Olender Jerzy | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 | Cocon Korona Olesno | - | turniej | I Stach Wojciech | II Lis Colett | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Cygler Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Juszczyszyn Tomasz | II Gowin Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I Lis Colett | L II Surdyka Michał |
1 | 2024-01-06 11:00 | ECO UNI Opole | - | NTSK Nysa | I Jochem Dawid | II Hrycaj Tomasz | Sekretarz Kornelak Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-01-06 14:00 | NTSK Nysa | - | UKS Jedynka Kluczbork | I Kaflowski Marek | II Gruszczyński Kacper | Sekretarz Gliński Józef | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-01-07 16:00 | UKS Jedynka Kluczbork | - | ECO UNI Opole | I Topolnicki Kacper | II Lis Colett | Sekretarz Baniak Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-01 15:00 | ECO UNI Opole | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Wanecki Dawid | II Jochem Dawid | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 17:30 | #VolleyWrocław | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Jochem Dawid | II Wanecki Dawid | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-02 12:30 | ECO UNI Opole | - | #VolleyWrocław | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-03 10:00 | #VolleyWrocław | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Topolnicki Kacper | II Wydra Tomasz | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 12:30 | ECO UNI Opole | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Wydra Tomasz | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 16:00 | ECO Uni Opole I | - | JKS SMS Jastrzębie | I Hrycaj Tomasz | II Hranko Kateryna | Sekretarz Jakimów Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 18:00 | #VolleyWrocław | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Hranko Kateryna | II Hrycaj Tomasz | Sekretarz Jakimów Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Wojtas Grzegorz | II Wydra Tomasz | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 11:30 | ECO Uni Opole I | - | #VolleyWrocław | I Wydra Tomasz | II Wojtas Grzegorz | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 16:30 | #VolleyWrocław | - | JKS SMS Jastrzębie | I Topolnicki Kacper | II Kalarus Jakub | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 18:00 | ECO Uni Opole I | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Kalarus Jakub | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Stal Nysa
- Atlantis Opolska Liga Siatkówki
- AS Stal Nysa
- TAURON AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- AS Stal Nysa
- AS Kronospan Strzelce Op. I
- KKS MICKIEWICZ Kluczbork
- Liga Amatorska Kędzierzyn-Koźle
- KKS MICKIEWICZ Kluczbork
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Volley Concept Katowice
- KS Wifama Łódź
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- AS Stal Nysa
- SKS Tęcza Krosno Odrzańskie
- Tauron Norwid Częstochowa
- BTS Elektros Bolesławiec
1 | 2023-09-09 | turniej | - | pauzuje | I Baniak Jan | II Hranko Kateryna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-30 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-01 10:00 | Atlantis Opolska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Hrycaj Tomasz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-01 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Kliś Grzegorz | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-07 | Stal Nysa | - | turniej | I Gołąbek Sławomir | II Bartłomiejczak Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I Jochem Dawid | L II Gmernicki Jacek |
2 | 2023-10-08 | Stal Nysa | - | turniej | I Gruszczyński Michał | II Wanecki Dawid | Sekretarz nieobsadzony | L I Gruszczyński Kacper | L II Gmernicki Jacek |
1 | 2023-10-28 11:00 | TAURON AS Stal Nysa | - | turniej | I Kornelak Radosław | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-28 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Gmernicki Jacek | II Dwojak Monika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-28 16:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Sawlewicz Mariusz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-10-28 16:00 | turniej | - | pauzuje | I Dwojak Monika | II Gmernicki Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-29 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kliś Grzegorz | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-29 11:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Jakimów Krzysztof | II Kliś Grzegorz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2023-12-08 | turniej | - | turniej | I Stach Wojciech | II Surdyka Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz Juszczyszyn Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-13 10:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Odwrot Dominik | II Cygler Radosław | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-01-13 14:00 | AS Stal Nysa | - | AS Kronospan Strzelce Op. I | I Jochem Dawid | II Kornelak Radosław | Sekretarz Hranko Kateryna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-01-13 12:00 | AS Stal Nysa | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Cygler Radosław | II Odwrot Dominik | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-01-13 16:00 | AS Kronospan Strzelce Op. I | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Kornelak Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-01-13 | turniej | - | turniej | I Topolnicki Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-14 | pauzuje | - | turniej | I Juszczyszyn Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-01-14 11:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | AS Kronospan Strzelce Op. I | I Jochem Dawid | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Wanecki Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-01-14 13:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | AS Stal Nysa | I Wanecki Dawid | II Jochem Dawid | Sekretarz Topolnicki Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-01 15:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | UKS Volley Concept Katowice | I Hranko Kateryna | II Surdyka Michał | Sekretarz Kalarus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 17:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | KS Wifama Łódź | I Surdyka Michał | II Hranko Kateryna | Sekretarz Kalarus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 11:00 | UKS Volley Concept Katowice | - | KS Wifama Łódź | I Jakimów Krzysztof | II Szydełko Aleksandra | Sekretarz Kubicka Katrin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-02 13:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Szydełko Aleksandra | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Kubicka Katrin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 11:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Volley Concept Katowice | I Jakimów Krzysztof | II Gruszczyński Michał | Sekretarz Stach Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 13:00 | KS Wifama Łódź | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Gruszczyński Michał | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Stach Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-05 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Wojtas Grzegorz | II Kalarus Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 15:30 | AS Stal Nysa | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kliś Grzegorz | II Dudek Marek | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 17:30 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Dudek Marek | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 | pauzuje | - | turniej | I Lis Colett | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 10:00 | AS Stal Nysa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Jakimów Krzysztof | II Hranko Kateryna | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 12:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dudek Marek | II Cygler Radosław | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 12:00 | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | AS Stal Nysa | I Hranko Kateryna | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-12 16:00 | AS Stal Nysa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Dudek Marek | L I Dwojak Monika | L II Sajdak Tomasz |
2 | 2024-04-12 18:00 | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | - | BTS Elektros Bolesławiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Dudek Marek | L I Dwojak Monika | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-13 14:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | BTS Elektros Bolesławiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Odwrot Dominik | L I Gowin Bartosz | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-13 9:30 | pauzuje | - | turniej | I Kaflowski Marek | II Olender Jerzy | Sekretarz Surdyka Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-13 16:00 | AS Stal Nysa | - | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Odwrot Dominik | L I Gowin Bartosz | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-14 10:00 | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Tauron Norwid Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I Dwojak Monika | L II Odwrot Dominik |
1 | 2024-04-14 10:00 | pauzuje | - | turniej | I nieobsadzony | II Sajdak Tomasz | Sekretarz Zborowski Mirosław | L I Juszczyszyn Tomasz | L II Hrycaj Tomasz |
1 | 2024-04-14 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kaflowski Marek | II Olender Jerzy | Sekretarz Surdyka Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-14 12:00 | BTS Elektros Bolesławiec | - | AS Stal Nysa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I Dwojak Monika | L II Odwrot Dominik |
1 | 2024-04-20 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Jochem Dawid | II Szkudlarek Krzysztof | Sekretarz Sawlewicz Mariusz | L I Kornelak Radosław | L II Wydra Tomasz |
1 | 2024-04-20 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Dudek Marek | II Iwański Kamil | Sekretarz Gowin Bartosz | L I Topolnicki Kacper | L II Gruszczyński Kacper |
1 | 2024-04-21 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Hrycaj Tomasz | II Kaflowski Marek | Sekretarz Wojtas Grzegorz | L I Juszczyszyn Tomasz | L II Zborowski Mirosław |
N/A | 2024-04-28 9:00 | Liga Amatorska Kędzierzyn-Koźle | - | pauzuje | I Jochem Dawid | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-28 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Jakimów Krzysztof | II Juszczyszyn Tomasz | Sekretarz Wysowski Michał | L I Topolnicki Kacper | L II |
- Uni Opole
- LUKS Sukces Komprachcice
- Cocon Korona Olesno
- ECO UNI Opole
- NTSK Nysa
- UKS Jedynka Kluczbork
- ECO UNI Opole
- #VolleyWrocław
- Volley Dąbrowa Górnicza
- ECO Uni Opole I
- #VolleyWrocław
- JKS SMS Jastrzębie
- VK UP OLOMOUC
- NTSK Nysa
- UKS Jedynka Kluczbork
- ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
- UKS Lider Konstantynów Łódzki
N/A | 2023-09-15 15:00 | Uni Opole | - | pauzuje | I Gruszczyński Michał | II Wanecki Dawid | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-16 15:00 | Uni Opole | - | pauzuje | I Szydełko Aleksandra | II Gruszczyński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-23 | Uni Opole | - | VK UP OLOMOUC | I Gruszczyński Michał | II Gruszczyński Kacper | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 9:30 | LUKS Sukces Komprachcice | - | turniej | I Surdyka Michał | II Olender Jerzy | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 | Cocon Korona Olesno | - | turniej | I Stach Wojciech | II Lis Colett | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Cygler Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Juszczyszyn Tomasz | II Gowin Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I Lis Colett | L II Surdyka Michał |
1 | 2024-01-06 11:00 | ECO UNI Opole | - | NTSK Nysa | I Jochem Dawid | II Hrycaj Tomasz | Sekretarz Kornelak Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-01-06 14:00 | NTSK Nysa | - | UKS Jedynka Kluczbork | I Kaflowski Marek | II Gruszczyński Kacper | Sekretarz Gliński Józef | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-01-07 16:00 | UKS Jedynka Kluczbork | - | ECO UNI Opole | I Topolnicki Kacper | II Lis Colett | Sekretarz Baniak Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-01 15:00 | ECO UNI Opole | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Wanecki Dawid | II Jochem Dawid | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 17:30 | #VolleyWrocław | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Jochem Dawid | II Wanecki Dawid | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-02 12:30 | ECO UNI Opole | - | #VolleyWrocław | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-03 10:00 | #VolleyWrocław | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Topolnicki Kacper | II Wydra Tomasz | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 12:30 | ECO UNI Opole | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Wydra Tomasz | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 16:00 | ECO Uni Opole I | - | JKS SMS Jastrzębie | I Hrycaj Tomasz | II Hranko Kateryna | Sekretarz Jakimów Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 18:00 | #VolleyWrocław | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Hranko Kateryna | II Hrycaj Tomasz | Sekretarz Jakimów Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Wojtas Grzegorz | II Wydra Tomasz | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 11:30 | ECO Uni Opole I | - | #VolleyWrocław | I Wydra Tomasz | II Wojtas Grzegorz | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 16:30 | #VolleyWrocław | - | JKS SMS Jastrzębie | I Topolnicki Kacper | II Kalarus Jakub | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 18:00 | ECO Uni Opole I | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Kalarus Jakub | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Stal Nysa
- Atlantis Opolska Liga Siatkówki
- AS Stal Nysa
- TAURON AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- AS Stal Nysa
- AS Kronospan Strzelce Op. I
- KKS MICKIEWICZ Kluczbork
- Liga Amatorska Kędzierzyn-Koźle
- KKS MICKIEWICZ Kluczbork
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Volley Concept Katowice
- KS Wifama Łódź
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- AS Stal Nysa
- SKS Tęcza Krosno Odrzańskie
- Tauron Norwid Częstochowa
- BTS Elektros Bolesławiec
1 | 2023-09-09 | turniej | - | pauzuje | I Baniak Jan | II Hranko Kateryna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-30 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-01 10:00 | Atlantis Opolska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Hrycaj Tomasz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-01 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Kliś Grzegorz | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-07 | Stal Nysa | - | turniej | I Gołąbek Sławomir | II Bartłomiejczak Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I Jochem Dawid | L II Gmernicki Jacek |
2 | 2023-10-08 | Stal Nysa | - | turniej | I Gruszczyński Michał | II Wanecki Dawid | Sekretarz nieobsadzony | L I Gruszczyński Kacper | L II Gmernicki Jacek |
1 | 2023-10-28 11:00 | TAURON AS Stal Nysa | - | turniej | I Kornelak Radosław | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-28 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Gmernicki Jacek | II Dwojak Monika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-28 16:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Sawlewicz Mariusz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-10-28 16:00 | turniej | - | pauzuje | I Dwojak Monika | II Gmernicki Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-29 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kliś Grzegorz | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-29 11:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Jakimów Krzysztof | II Kliś Grzegorz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2023-12-08 | turniej | - | turniej | I Stach Wojciech | II Surdyka Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz Juszczyszyn Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-13 10:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Odwrot Dominik | II Cygler Radosław | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-01-13 14:00 | AS Stal Nysa | - | AS Kronospan Strzelce Op. I | I Jochem Dawid | II Kornelak Radosław | Sekretarz Hranko Kateryna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-01-13 12:00 | AS Stal Nysa | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Cygler Radosław | II Odwrot Dominik | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-01-13 16:00 | AS Kronospan Strzelce Op. I | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Kornelak Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-01-13 | turniej | - | turniej | I Topolnicki Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-14 | pauzuje | - | turniej | I Juszczyszyn Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-01-14 11:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | AS Kronospan Strzelce Op. I | I Jochem Dawid | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Wanecki Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-01-14 13:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | AS Stal Nysa | I Wanecki Dawid | II Jochem Dawid | Sekretarz Topolnicki Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-01 15:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | UKS Volley Concept Katowice | I Hranko Kateryna | II Surdyka Michał | Sekretarz Kalarus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 17:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | KS Wifama Łódź | I Surdyka Michał | II Hranko Kateryna | Sekretarz Kalarus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 11:00 | UKS Volley Concept Katowice | - | KS Wifama Łódź | I Jakimów Krzysztof | II Szydełko Aleksandra | Sekretarz Kubicka Katrin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-02 13:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Szydełko Aleksandra | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Kubicka Katrin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 11:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Volley Concept Katowice | I Jakimów Krzysztof | II Gruszczyński Michał | Sekretarz Stach Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 13:00 | KS Wifama Łódź | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Gruszczyński Michał | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Stach Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-05 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Wojtas Grzegorz | II Kalarus Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 15:30 | AS Stal Nysa | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kliś Grzegorz | II Dudek Marek | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 17:30 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Dudek Marek | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 | pauzuje | - | turniej | I Lis Colett | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 10:00 | AS Stal Nysa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Jakimów Krzysztof | II Hranko Kateryna | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 12:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dudek Marek | II Cygler Radosław | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 12:00 | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | AS Stal Nysa | I Hranko Kateryna | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-12 16:00 | AS Stal Nysa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Dudek Marek | L I Dwojak Monika | L II Sajdak Tomasz |
2 | 2024-04-12 18:00 | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | - | BTS Elektros Bolesławiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Dudek Marek | L I Dwojak Monika | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-13 14:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | BTS Elektros Bolesławiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Odwrot Dominik | L I Gowin Bartosz | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-13 9:30 | pauzuje | - | turniej | I Kaflowski Marek | II Olender Jerzy | Sekretarz Surdyka Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-13 16:00 | AS Stal Nysa | - | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Odwrot Dominik | L I Gowin Bartosz | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-14 10:00 | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Tauron Norwid Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I Dwojak Monika | L II Odwrot Dominik |
1 | 2024-04-14 10:00 | pauzuje | - | turniej | I nieobsadzony | II Sajdak Tomasz | Sekretarz Zborowski Mirosław | L I Juszczyszyn Tomasz | L II Hrycaj Tomasz |
1 | 2024-04-14 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kaflowski Marek | II Olender Jerzy | Sekretarz Surdyka Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-14 12:00 | BTS Elektros Bolesławiec | - | AS Stal Nysa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I Dwojak Monika | L II Odwrot Dominik |
1 | 2024-04-20 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Jochem Dawid | II Szkudlarek Krzysztof | Sekretarz Sawlewicz Mariusz | L I Kornelak Radosław | L II Wydra Tomasz |
1 | 2024-04-20 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Dudek Marek | II Iwański Kamil | Sekretarz Gowin Bartosz | L I Topolnicki Kacper | L II Gruszczyński Kacper |
1 | 2024-04-21 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Hrycaj Tomasz | II Kaflowski Marek | Sekretarz Wojtas Grzegorz | L I Juszczyszyn Tomasz | L II Zborowski Mirosław |
N/A | 2024-04-28 9:00 | Liga Amatorska Kędzierzyn-Koźle | - | pauzuje | I Jochem Dawid | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-28 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Jakimów Krzysztof | II Juszczyszyn Tomasz | Sekretarz Wysowski Michał | L I Topolnicki Kacper | L II |
- Uni Opole
- LUKS Sukces Komprachcice
- Cocon Korona Olesno
- ECO UNI Opole
- NTSK Nysa
- UKS Jedynka Kluczbork
- ECO UNI Opole
- #VolleyWrocław
- Volley Dąbrowa Górnicza
- ECO Uni Opole I
- #VolleyWrocław
- JKS SMS Jastrzębie
- VK UP OLOMOUC
- NTSK Nysa
- UKS Jedynka Kluczbork
- ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
- UKS Lider Konstantynów Łódzki
N/A | 2023-09-15 15:00 | Uni Opole | - | pauzuje | I Gruszczyński Michał | II Wanecki Dawid | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-16 15:00 | Uni Opole | - | pauzuje | I Szydełko Aleksandra | II Gruszczyński Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-23 | Uni Opole | - | VK UP OLOMOUC | I Gruszczyński Michał | II Gruszczyński Kacper | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-09-30 9:30 | LUKS Sukces Komprachcice | - | turniej | I Surdyka Michał | II Olender Jerzy | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 | Cocon Korona Olesno | - | turniej | I Stach Wojciech | II Lis Colett | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Cygler Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
13 | 2023-12-09 | turniej | - | turniej | I Juszczyszyn Tomasz | II Gowin Bartosz | Sekretarz nieobsadzony | L I Lis Colett | L II Surdyka Michał |
1 | 2024-01-06 11:00 | ECO UNI Opole | - | NTSK Nysa | I Jochem Dawid | II Hrycaj Tomasz | Sekretarz Kornelak Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-01-06 14:00 | NTSK Nysa | - | UKS Jedynka Kluczbork | I Kaflowski Marek | II Gruszczyński Kacper | Sekretarz Gliński Józef | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-01-07 16:00 | UKS Jedynka Kluczbork | - | ECO UNI Opole | I Topolnicki Kacper | II Lis Colett | Sekretarz Baniak Jan | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-01 15:00 | ECO UNI Opole | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Wanecki Dawid | II Jochem Dawid | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 17:30 | #VolleyWrocław | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Jochem Dawid | II Wanecki Dawid | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 10:00 | Volley Dąbrowa Górnicza | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-02 12:30 | ECO UNI Opole | - | #VolleyWrocław | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-03 10:00 | #VolleyWrocław | - | Volley Dąbrowa Górnicza | I Topolnicki Kacper | II Wydra Tomasz | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 12:30 | ECO UNI Opole | - | ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź | I Wydra Tomasz | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 16:00 | ECO Uni Opole I | - | JKS SMS Jastrzębie | I Hrycaj Tomasz | II Hranko Kateryna | Sekretarz Jakimów Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 18:00 | #VolleyWrocław | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Hranko Kateryna | II Hrycaj Tomasz | Sekretarz Jakimów Krzysztof | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | JKS SMS Jastrzębie | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Wojtas Grzegorz | II Wydra Tomasz | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 11:30 | ECO Uni Opole I | - | #VolleyWrocław | I Wydra Tomasz | II Wojtas Grzegorz | Sekretarz Romaniuk Aleksandra | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 16:30 | #VolleyWrocław | - | JKS SMS Jastrzębie | I Topolnicki Kacper | II Kalarus Jakub | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 18:00 | ECO Uni Opole I | - | UKS Lider Konstantynów Łódzki | I Kalarus Jakub | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Hrycaj Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- Stal Nysa
- Atlantis Opolska Liga Siatkówki
- AS Stal Nysa
- TAURON AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- AS Stal Nysa
- AS Kronospan Strzelce Op. I
- KKS MICKIEWICZ Kluczbork
- Liga Amatorska Kędzierzyn-Koźle
- KKS MICKIEWICZ Kluczbork
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Volley Concept Katowice
- KS Wifama Łódź
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Akademia Siatkówki Zduńska Wola
- AS Stal Nysa
- SKS Tęcza Krosno Odrzańskie
- Tauron Norwid Częstochowa
- BTS Elektros Bolesławiec
1 | 2023-09-09 | turniej | - | pauzuje | I Baniak Jan | II Hranko Kateryna | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-09-30 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-09-30 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Bubel Sławomir | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-10-01 10:00 | Atlantis Opolska Liga Siatkówki | - | pauzuje | I Hrycaj Tomasz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-01 | AS Stal Nysa | - | turniej | I Kliś Grzegorz | II Odwrot Dominik | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-07 | Stal Nysa | - | turniej | I Gołąbek Sławomir | II Bartłomiejczak Marcin | Sekretarz nieobsadzony | L I Jochem Dawid | L II Gmernicki Jacek |
2 | 2023-10-08 | Stal Nysa | - | turniej | I Gruszczyński Michał | II Wanecki Dawid | Sekretarz nieobsadzony | L I Gruszczyński Kacper | L II Gmernicki Jacek |
1 | 2023-10-28 11:00 | TAURON AS Stal Nysa | - | turniej | I Kornelak Radosław | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-28 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Gmernicki Jacek | II Dwojak Monika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-28 16:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Sawlewicz Mariusz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-10-28 16:00 | turniej | - | pauzuje | I Dwojak Monika | II Gmernicki Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-29 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kliś Grzegorz | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-29 11:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Jakimów Krzysztof | II Kliś Grzegorz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2023-12-08 | turniej | - | turniej | I Stach Wojciech | II Surdyka Michał | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz Juszczyszyn Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-01-13 10:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Odwrot Dominik | II Cygler Radosław | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-01-13 14:00 | AS Stal Nysa | - | AS Kronospan Strzelce Op. I | I Jochem Dawid | II Kornelak Radosław | Sekretarz Hranko Kateryna | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-01-13 12:00 | AS Stal Nysa | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Cygler Radosław | II Odwrot Dominik | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-01-13 16:00 | AS Kronospan Strzelce Op. I | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Hranko Kateryna | II Jochem Dawid | Sekretarz Kornelak Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
11 | 2024-01-13 | turniej | - | turniej | I Topolnicki Kacper | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2024-01-14 | pauzuje | - | turniej | I Juszczyszyn Tomasz | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-01-14 11:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | AS Kronospan Strzelce Op. I | I Jochem Dawid | II Topolnicki Kacper | Sekretarz Wanecki Dawid | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-01-14 13:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | AS Stal Nysa | I Wanecki Dawid | II Jochem Dawid | Sekretarz Topolnicki Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-01 15:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | UKS Volley Concept Katowice | I Hranko Kateryna | II Surdyka Michał | Sekretarz Kalarus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-01 17:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | KS Wifama Łódź | I Surdyka Michał | II Hranko Kateryna | Sekretarz Kalarus Jakub | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-02 11:00 | UKS Volley Concept Katowice | - | KS Wifama Łódź | I Jakimów Krzysztof | II Szydełko Aleksandra | Sekretarz Kubicka Katrin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-02 13:00 | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Szydełko Aleksandra | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Kubicka Katrin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 11:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Volley Concept Katowice | I Jakimów Krzysztof | II Gruszczyński Michał | Sekretarz Stach Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-03 13:00 | KS Wifama Łódź | - | KKS MICKIEWICZ Kluczbork | I Gruszczyński Michał | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Stach Wojciech | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-05 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Wojtas Grzegorz | II Kalarus Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 15:30 | AS Stal Nysa | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kliś Grzegorz | II Dudek Marek | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 17:30 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Dudek Marek | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 | pauzuje | - | turniej | I Lis Colett | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 10:00 | AS Stal Nysa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Jakimów Krzysztof | II Hranko Kateryna | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 12:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dudek Marek | II Cygler Radosław | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 12:00 | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | AS Stal Nysa | I Hranko Kateryna | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-12 16:00 | AS Stal Nysa | - | Tauron Norwid Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Dudek Marek | L I Dwojak Monika | L II Sajdak Tomasz |
2 | 2024-04-12 18:00 | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | - | BTS Elektros Bolesławiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Dudek Marek | L I Dwojak Monika | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-13 14:00 | Tauron Norwid Częstochowa | - | BTS Elektros Bolesławiec | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Odwrot Dominik | L I Gowin Bartosz | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-13 9:30 | pauzuje | - | turniej | I Kaflowski Marek | II Olender Jerzy | Sekretarz Surdyka Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-13 16:00 | AS Stal Nysa | - | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Odwrot Dominik | L I Gowin Bartosz | L II Sajdak Tomasz |
1 | 2024-04-14 10:00 | SKS Tęcza Krosno Odrzańskie | - | Tauron Norwid Częstochowa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I Dwojak Monika | L II Odwrot Dominik |
1 | 2024-04-14 10:00 | pauzuje | - | turniej | I nieobsadzony | II Sajdak Tomasz | Sekretarz Zborowski Mirosław | L I Juszczyszyn Tomasz | L II Hrycaj Tomasz |
1 | 2024-04-14 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kaflowski Marek | II Olender Jerzy | Sekretarz Surdyka Michał | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-04-14 12:00 | BTS Elektros Bolesławiec | - | AS Stal Nysa | I nieobsadzony | II nieobsadzony | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I Dwojak Monika | L II Odwrot Dominik |
1 | 2024-04-20 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Jochem Dawid | II Szkudlarek Krzysztof | Sekretarz Sawlewicz Mariusz | L I Kornelak Radosław | L II Wydra Tomasz |
1 | 2024-04-20 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Dudek Marek | II Iwański Kamil | Sekretarz Gowin Bartosz | L I Topolnicki Kacper | L II Gruszczyński Kacper |
1 | 2024-04-21 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Hrycaj Tomasz | II Kaflowski Marek | Sekretarz Wojtas Grzegorz | L I Juszczyszyn Tomasz | L II Zborowski Mirosław |
N/A | 2024-04-28 9:00 | Liga Amatorska Kędzierzyn-Koźle | - | pauzuje | I Jochem Dawid | II nieobsadzony | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-04-28 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Jakimów Krzysztof | II Juszczyszyn Tomasz | Sekretarz Wysowski Michał | L I Topolnicki Kacper | L II |