Przeglądanie meczów
Młodzicy
- Cocon Korona Olesno
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa II
Runda FINAŁOWA-1 | 2023-11-05 | Cocon Korona Olesno | - | AS Stal Nysa II | I Szydełko Aleksandra | II Jochem Dawid | Sekretarz Panek Bogdan |
Runda FINAŁOWA-1 | 2023-11-05 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | AS Stal Nysa | I Szydełko Aleksandra | II Jochem Dawid | Sekretarz Panek Bogdan |
Runda FINAŁOWA-1 | 2023-11-05 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | AS Stal Nysa II | I Szydełko Aleksandra | II Jochem Dawid | Sekretarz Panek Bogdan |
Runda FINAŁOWA-1 | 2023-11-05 | AS Stal Nysa | - | Cocon Korona Olesno | I Szydełko Aleksandra | II Jochem Dawid | Sekretarz Panek Bogdan |
Runda FINAŁOWA-1 | 2023-11-05 | AS Stal Nysa II | - | AS Stal Nysa | I Szydełko Aleksandra | II Jochem Dawid | Sekretarz Panek Bogdan |
Runda FINAŁOWA-1 | 2023-11-05 10:00 | Cocon Korona Olesno | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Szydełko Aleksandra | II Jochem Dawid | Sekretarz Panek Bogdan |
- AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa II
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- MMKS Kędzierzyn Koźle
C-1 | 2023-12-03 10:00 | AS Stal Nysa | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Sawlewicz Mariusz | II Kubicka Katrin | Sekretarz Cygler Radosław |
C-2 | 2023-12-03 10:00 | AS Stal Nysa II | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Młynarski Marcin | II Gmernicki Jacek | Sekretarz Zborowski Mirosław |
C-3 | 2023-12-03 12:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Sawlewicz Mariusz | II Cygler Radosław | Sekretarz Kubicka Katrin |
C-4 | 2023-12-03 12:00 | AS Stal Nysa | - | AS Stal Nysa II | I Gmernicki Jacek | II Młynarski Marcin | Sekretarz Zborowski Mirosław |
C-5 | 2023-12-03 14:00 | AS Stal Nysa II | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Sawlewicz Mariusz | II Cygler Radosław | Sekretarz Dudek Marek |
C-6 | 2023-12-03 14:00 | MMKS Kędzierzyn Koźle | - | AS Stal Nysa | I Gmernicki Jacek | II Młynarski Marcin | Sekretarz Zborowski Mirosław |
- AS Stal Nysa II
- MMKS Kędzierzyn Koźle
- Cocon Korona Olesno
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
D-1 | 2024-01-07 10:00 | AS Stal Nysa II | - | Cocon Korona Olesno | I Cygler Radosław | II Dwojak Monika | Sekretarz Dudek Marek |
D-2 | 2024-01-07 | MMKS Kędzierzyn Koźle | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Dudek Marek | II Cygler Radosław | Sekretarz Dwojak Monika |
D-3 | 2024-01-07 | Cocon Korona Olesno | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Dwojak Monika | II Dudek Marek | Sekretarz Cygler Radosław |
D-4 | 2024-01-07 10:00 | AS Stal Nysa II | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Iwański Kamil | II Gmernicki Jacek | Sekretarz Zborowski Mirosław |
D-5 | 2024-01-07 | MMKS Kędzierzyn Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Gmernicki Jacek | II Iwański Kamil | Sekretarz Zborowski Mirosław |
D-6 | 2024-01-07 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | AS Stal Nysa II | I Iwański Kamil | II Gmernicki Jacek | Sekretarz Zborowski Mirosław |
- MMKS Kędzierzyn Koźle
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- AS Stal Nysa
- Cocon Korona Olesno
E-1 | 2024-02-11 10:00 | MMKS Kędzierzyn Koźle | - | AS Stal Nysa | I Zborowski Mirosław | II Gmernicki Jacek | Sekretarz Sajdak Tomasz |
E-2 | 2024-02-11 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Sajdak Tomasz | II Zborowski Mirosław | Sekretarz Gmernicki Jacek |
E-3 | 2024-02-11 | AS Stal Nysa | - | Cocon Korona Olesno | I Gmernicki Jacek | II Sajdak Tomasz | Sekretarz Zborowski Mirosław |
E-4 | 2024-02-11 10:00 | MMKS Kędzierzyn Koźle | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Juszczyszyn Tomasz | II Kornelak Radosław | Sekretarz Olender Jerzy |
E-5 | 2024-02-11 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | AS Stal Nysa | I Olender Jerzy | II Juszczyszyn Tomasz | Sekretarz Kornelak Radosław |
E-6 | 2024-02-11 | Cocon Korona Olesno | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Kornelak Radosław | II Olender Jerzy | Sekretarz Juszczyszyn Tomasz |
- TAURON AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- Cocon Korona Olesno
- MMKS Kędzierzyn Koźle
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Akademia Siatkówki Zduńska Wola
1 | 2023-10-28 11:00 | TAURON AS Stal Nysa | - | turniej | I Kornelak Radosław | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-28 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Gmernicki Jacek | II Dwojak Monika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-28 16:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Sawlewicz Mariusz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-10-28 16:00 | turniej | - | pauzuje | I Dwojak Monika | II Gmernicki Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-29 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kliś Grzegorz | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-29 11:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Jakimów Krzysztof | II Kliś Grzegorz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz Juszczyszyn Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-02-25 10:00 | AS Stal Nysa | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Iwański Kamil | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Sajdak Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-02-25 10:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Dudek Marek | II Młynarski Marcin | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-02-25 11:30 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Kliś Grzegorz | II Sajdak Tomasz | Sekretarz Iwański Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-02-25 11:30 | Cocon Korona Olesno | - | AS Stal Nysa | I Młynarski Marcin | II Cygler Radosław | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-02-25 13:00 | MMKS Kędzierzyn Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Sajdak Tomasz | II Iwański Kamil | Sekretarz Kliś Grzegorz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-02-25 13:00 | AS Stal Nysa | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Młynarski Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-05 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Wojtas Grzegorz | II Kalarus Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 15:30 | AS Stal Nysa | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kliś Grzegorz | II Dudek Marek | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 17:30 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Dudek Marek | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 10:00 | AS Stal Nysa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Jakimów Krzysztof | II Hranko Kateryna | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 12:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dudek Marek | II Cygler Radosław | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 12:00 | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | AS Stal Nysa | I Hranko Kateryna | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- TAURON AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- Cocon Korona Olesno
- MMKS Kędzierzyn Koźle
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Akademia Siatkówki Zduńska Wola
1 | 2023-10-28 11:00 | TAURON AS Stal Nysa | - | turniej | I Kornelak Radosław | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-28 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Gmernicki Jacek | II Dwojak Monika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-28 16:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Sawlewicz Mariusz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-10-28 16:00 | turniej | - | pauzuje | I Dwojak Monika | II Gmernicki Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-29 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kliś Grzegorz | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-29 11:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Jakimów Krzysztof | II Kliś Grzegorz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz Juszczyszyn Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-02-25 10:00 | AS Stal Nysa | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Iwański Kamil | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Sajdak Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-02-25 10:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Dudek Marek | II Młynarski Marcin | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-02-25 11:30 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Kliś Grzegorz | II Sajdak Tomasz | Sekretarz Iwański Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-02-25 11:30 | Cocon Korona Olesno | - | AS Stal Nysa | I Młynarski Marcin | II Cygler Radosław | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-02-25 13:00 | MMKS Kędzierzyn Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Sajdak Tomasz | II Iwański Kamil | Sekretarz Kliś Grzegorz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-02-25 13:00 | AS Stal Nysa | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Młynarski Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-05 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Wojtas Grzegorz | II Kalarus Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 15:30 | AS Stal Nysa | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kliś Grzegorz | II Dudek Marek | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 17:30 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Dudek Marek | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 10:00 | AS Stal Nysa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Jakimów Krzysztof | II Hranko Kateryna | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 12:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dudek Marek | II Cygler Radosław | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 12:00 | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | AS Stal Nysa | I Hranko Kateryna | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- TAURON AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- Cocon Korona Olesno
- MMKS Kędzierzyn Koźle
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Akademia Siatkówki Zduńska Wola
1 | 2023-10-28 11:00 | TAURON AS Stal Nysa | - | turniej | I Kornelak Radosław | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-28 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Gmernicki Jacek | II Dwojak Monika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-28 16:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Sawlewicz Mariusz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-10-28 16:00 | turniej | - | pauzuje | I Dwojak Monika | II Gmernicki Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-29 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kliś Grzegorz | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-29 11:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Jakimów Krzysztof | II Kliś Grzegorz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz Juszczyszyn Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-02-25 10:00 | AS Stal Nysa | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Iwański Kamil | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Sajdak Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-02-25 10:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Dudek Marek | II Młynarski Marcin | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-02-25 11:30 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Kliś Grzegorz | II Sajdak Tomasz | Sekretarz Iwański Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-02-25 11:30 | Cocon Korona Olesno | - | AS Stal Nysa | I Młynarski Marcin | II Cygler Radosław | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-02-25 13:00 | MMKS Kędzierzyn Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Sajdak Tomasz | II Iwański Kamil | Sekretarz Kliś Grzegorz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-02-25 13:00 | AS Stal Nysa | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Młynarski Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-05 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Wojtas Grzegorz | II Kalarus Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 15:30 | AS Stal Nysa | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kliś Grzegorz | II Dudek Marek | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 17:30 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Dudek Marek | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 10:00 | AS Stal Nysa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Jakimów Krzysztof | II Hranko Kateryna | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 12:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dudek Marek | II Cygler Radosław | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 12:00 | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | AS Stal Nysa | I Hranko Kateryna | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
- TAURON AS Stal Nysa
- AS Stal Nysa
- AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- Cocon Korona Olesno
- MMKS Kędzierzyn Koźle
- KPS Chełmiec Wałbrzych
- UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
- Akademia Siatkówki Zduńska Wola
1 | 2023-10-28 11:00 | TAURON AS Stal Nysa | - | turniej | I Kornelak Radosław | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-28 11:00 | turniej | - | pauzuje | I Gmernicki Jacek | II Dwojak Monika | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2023-10-28 16:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Sawlewicz Mariusz | II Kornelak Radosław | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2023-10-28 16:00 | turniej | - | pauzuje | I Dwojak Monika | II Gmernicki Jacek | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2023-10-29 9:30 | turniej | - | pauzuje | I Kliś Grzegorz | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2023-10-29 11:00 | AS Stal Nysa | - | pauzuje | I Jakimów Krzysztof | II Kliś Grzegorz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-11 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz Juszczyszyn Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
N/A | 2023-12-12 9:00 | turniej | - | pauzuje | I Olender Jerzy | II Sawlewicz Mariusz | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-02-25 10:00 | AS Stal Nysa | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Iwański Kamil | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Sajdak Tomasz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-02-25 10:00 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Dudek Marek | II Młynarski Marcin | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-02-25 11:30 | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | - | MMKS Kędzierzyn Koźle | I Kliś Grzegorz | II Sajdak Tomasz | Sekretarz Iwański Kamil | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-02-25 11:30 | Cocon Korona Olesno | - | AS Stal Nysa | I Młynarski Marcin | II Cygler Radosław | Sekretarz Dudek Marek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
5 | 2024-02-25 13:00 | MMKS Kędzierzyn Koźle | - | Cocon Korona Olesno | I Sajdak Tomasz | II Iwański Kamil | Sekretarz Kliś Grzegorz | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
6 | 2024-02-25 13:00 | AS Stal Nysa | - | AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Młynarski Marcin | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-05 10:00 | pauzuje | - | turniej | I Wojtas Grzegorz | II Kalarus Jakub | Sekretarz nieobsadzony | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-23 15:30 | AS Stal Nysa | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Kliś Grzegorz | II Dudek Marek | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-23 17:30 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Dudek Marek | II Kliś Grzegorz | Sekretarz Cygler Radosław | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
1 | 2024-03-24 10:00 | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | - | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | I Cygler Radosław | II Dudek Marek | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
2 | 2024-03-24 10:00 | AS Stal Nysa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Jakimów Krzysztof | II Hranko Kateryna | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
3 | 2024-03-24 12:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | UKS Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa | I Dudek Marek | II Cygler Radosław | Sekretarz Gmernicki Jacek | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |
4 | 2024-03-24 12:00 | Akademia Siatkówki Zduńska Wola | - | AS Stal Nysa | I Hranko Kateryna | II Jakimów Krzysztof | Sekretarz Gruszczyński Kacper | L I nieobsadzony | L II nieobsadzony |