Kadeci

Grupa A

  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • UKS Budowlanka Toruń
  • JKS Spartakus Jawor
A-1 2021-03-18 16:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Budowlanka Toruń I Gruszczyński Michał II Pragłowski Wojciech Sekretarz Olender Jerzy
A-2 2021-03-19 10:00 UKS Budowlanka Toruń - JKS Spartakus Jawor I Iwański Kamil II Szydełko Aleksandra Sekretarz Zborowski Mirosław
A-3 2021-03-19 16:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - JKS Spartakus Jawor I Gołąbek Sławomir II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra

Grupa B

  • UKS 13 LO 7 Zielona Góra
  • LTS Feniks Leżajsk
  • RCS Czarni Radom
B-1 2021-03-18 18:00 UKS 13 LO 7 Zielona Góra - LTS Feniks Leżajsk I Pragłowski Wojciech II Gruszczyński Michał Sekretarz Olender Jerzy
B-2 2021-03-19 12:00 LTS Feniks Leżajsk - RCS Czarni Radom I Szydełko Aleksandra II Iwański Kamil Sekretarz Zborowski Mirosław
B-3 2021-03-19 18:00 UKS 13 LO 7 Zielona Góra - RCS Czarni Radom I Pragłowski Wojciech II Gołąbek Sławomir Sekretarz Szydełko Aleksandra

pozostałe

  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • AZS Stal PWSZ NYSA
  • UKS Strzelce Opolskie
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • M-GOKiS Praszka
  • LTS Feniks Leżajsk
  • JKS Spartakus Jawor
  • UKS Budowlanka Toruń
  • UKS 13 LO 7 Zielona Góra
  • RCS Czarni Radom
1 2020-11-07 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pragłowski Wojciech II Szkudlarek Krzysztof Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
2 2020-11-07 AZS Stal PWSZ NYSA - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
3 2020-11-07 UKS Strzelce Opolskie - M-GOKiS Praszka I Pilichowski Mariusz II Sroślak Jolanta Sekretarz Kowalik Marta L I nieobsadzony L II nieobsadzony
5 2020-11-14 pauzuje - UKS Strzelce Opolskie I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2020-11-21 UKS Strzelce Opolskie - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Topolnicki Kacper Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2020-11-21 M-GOKiS Praszka - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2020-11-28 17:00 UKS Mickiewicz Kluczbork - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2020-11-28 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - M-GOKiS Praszka I Szydełko Aleksandra II Pragłowski Wojciech Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
14 2020-12-05 M-GOKiS Praszka - AZS Stal PWSZ NYSA I Hrycaj Tomasz II Kaflowski Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
15 2020-12-05 pauzuje - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
16 2020-12-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Pragłowski Wojciech II Jakimów Krzysztof Sekretarz Gołąbek Sławomir L I nieobsadzony L II nieobsadzony
17 2020-12-12 pauzuje - AZS Stal PWSZ NYSA I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2020-12-16 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Mickiewicz Kluczbork I Dudek Marek II Olender Jerzy Sekretarz Zborowski Mirosław L I nieobsadzony L II nieobsadzony
23 2020-12-16 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Strzelce Opolskie I Szkudlarek Krzysztof II Szydełko Aleksandra Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
19 2020-12-19 M-GOKiS Praszka - UKS Mickiewicz Kluczbork I Konieczny Sebastian II Krakowiak Marcin Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
20 2020-12-19 UKS Strzelce Opolskie - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
21 2020-12-19 AZS Stal PWSZ NYSA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Iwański Kamil II Kliś Grzegorz Sekretarz Stadnik Antoni L I nieobsadzony L II nieobsadzony
24 2021-01-09 pauzuje - M-GOKiS Praszka I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
22 2021-01-10 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS Stal PWSZ NYSA I Kaflowski Marek II Pilichowski Mariusz Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
13 2021-01-13 UKS Strzelce Opolskie - UKS Mickiewicz Kluczbork I Pilichowski Mariusz II Hrycaj Tomasz Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
12 2021-01-20 AZS Stal PWSZ NYSA - UKS Strzelce Opolskie I Iwański Kamil II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
6 2021-01-23 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AZS Stal PWSZ NYSA I Pragłowski Wojciech II Olender Jerzy Sekretarz Rosowski Marian L I nieobsadzony L II nieobsadzony
4 2021-01-31 UKS Mickiewicz Kluczbork - M-GOKiS Praszka I Panek Bogdan II Pilichowski Mariusz Sekretarz Gliński Józef L I nieobsadzony L II nieobsadzony
25 2021-02-06 pauzuje - UKS Mickiewicz Kluczbork I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
26 2021-02-06 M-GOKiS Praszka - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Kowalik Marta II Sroślak Jolanta Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
27 2021-02-06 UKS Strzelce Opolskie - AZS Stal PWSZ NYSA I Topolnicki Kacper II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
18 2021-02-10 M-GOKiS Praszka - UKS Strzelce Opolskie I Pilichowski Mariusz II Setlak Marek Sekretarz Panek Bogdan L I nieobsadzony L II nieobsadzony
29 2021-02-13 AZS Stal PWSZ NYSA - M-GOKiS Praszka I Chudy Patrycja II Sajdak Tomasz Sekretarz Kliś Grzegorz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
30 2021-02-13 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony Sekretarz nieobsadzony L I nieobsadzony L II nieobsadzony
28 2021-02-14 UKS Mickiewicz Kluczbork - UKS Strzelce Opolskie I Kaflowski Marek II Panek Bogdan Sekretarz Poznański Tomasz L I nieobsadzony L II nieobsadzony
7 2021-03-20 11:00 LTS Feniks Leżajsk - UKS Budowlanka Toruń I Pragłowski Wojciech II Szydełko Aleksandra Sekretarz Olender Jerzy L I nieobsadzony L II nieobsadzony
8 2021-03-20 15:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Wydra Tomasz II Pragłowski Wojciech Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
9 2021-03-20 17:00 JKS Spartakus Jawor - RCS Czarni Radom I Pragłowski Wojciech II Wydra Tomasz Sekretarz Szydełko Aleksandra L I nieobsadzony L II nieobsadzony
10 2021-03-21 10:00 JKS Spartakus Jawor - UKS 13 LO 7 Zielona Góra I Cygler Radosław II Sajdak Tomasz Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony
11 2021-03-21 12:00 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - RCS Czarni Radom I Sajdak Tomasz II Cygler Radosław Sekretarz Dudek Marek L I nieobsadzony L II nieobsadzony